Házená - MOL liga ženy - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Olomouc - 3. února 2018   16:00

Hodonín
Hodonín
2' Patrnčiaková  • 3' Patrnčiaková  • 4' Višňovská  • 5' Tóthová  • 12' Patrnčiaková  • 13' Višňovská  • 16' Patrnčiaková  • 21' Jadamíková  • 23' Tóthová  • 27' Patrnčiaková  • 28' Kalinová  • 35' Kalinová  • 37' Tóthová  • 42' Višňovská  • 43' Tóthová  • 48' Krejčíková  • 48' Patrnčiaková  • 55' Krejčíková  • 59' Smetková
20:38
(11:17)
Olomouc
Olomouc
1' Kašpárková   • 2' Kat. Růžičková   • 3' T. Fryčáková   • 8' Kat. Růžičková   • 9' T. Fryčáková   • 10' Kat. Růžičková   • 17' T. Fryčáková   • 19' Hurychová   • 20' Gajdošíková   • 21' Jansová   • 23' Chlandová   • 24' Kubáčková   • 24' Salčáková   • 25' Chlandová   • 26' Jansová   • 30' Salčáková   • 32' T. Fryčáková   • 36' V. Fryčáková   • 38' Kat. Růžičková   • 38' Hurychová   • 39' T. Fryčáková   • 41' Salčáková   • 42' Gajdošíková   • 43' Severová   • 45' Salčáková   • 46' Salčáková   • 48' Sovová   • 49' Gajdošíková   • 52' Sovová   • 52' Salčáková   • 54' Salčáková   • 55' Kubáčková   • 57' Salčáková   • 58' Kašpárková   • 59' Kapsová
Hodonín
Nejezchlebová, Zichová – Budayová, Gätnerová, Jastrábová, Jadamíková, Kalinová, Nováková, Patrnčiaková, Poláchová, Pospíšilová, Višňovská, Slobodová, Tóthová, Krejčíková, Smetková.
Přemysl Fukala a Radek Mohyla
Olomouc
Polášková, Rašková – T. Fryčáková, V. Fryčáková, Gajdošíková, Hurychová, Jansová, Kapsová, Kašpárková, Krajčovičová, Kubáčková, Salašová, Kat. Růžičková, Salčáková, Severová, Sovová, Chlandová.

HK Hodonín – DHK Zora Olomouc 20:38 (11:17)
Nejvíce branek: Patrnčiaková 7/1, Tóthová 4, Višňovská 3 – Salčáková 8, Fryčáková 5, Jansová 4/2. Rozhodčí: Přemysl Fukala a Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 2/1 – 5/3. Vyloučení: 3:2.
Hodonín prohrál s Olomoucí 20:38. Domácí hráčky hrály vyrovnanou partii jen polovinu prvního poločasu, poté se projevila větší zkušenost hostujícího celku, který navyšoval postupně svůj náskok, ve druhém poločase dostávaly hráčky Hodonína branky z rychlých protiútoků, které nedokázaly eliminovat.
60'
Tak ne, poslední útok Olomouce dokázaly hráčky Hodonína ubránit.
59'
Kapsová dává branku Olomouce, dočkáme se ještě jedné ze strany hostí?
59'
Valerie Smetková dává po pěkné souhře gól.
58'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
57'
Kubáčková si jde na dvě minuty odpočinout za postrčení protihráčky.
57'
Pro Olomouc se stává dnešní souboj s Hodonínem ve druhém poločase exhibicí, vede o 17 branek.
55'
Na straně Hodonína dává branku Krejčíková.
55'
Kubáčková opět střílela k tyči, nyní se balon od brankové konstrukce odrazil do sítě.
54'
Salčáková z křídla jako dnes po několikáté dává branku po rychlém protiútoku.
54'
Kubáčková po přihrávce orazítkovala tvrdou střelou tyč.
52'
Salčáková dává opět z levého křídla branku.
52'
Sovová dává branku po pěkné souhře.
49'
Opět dává branku na straně Olomouce Gajdošíková.
48'
Z rychlého kontru se prosadila Patrnčiaková.
48'
Gól vstřelil tým HK Hodonín.
48'
Olomouc se prosadila z pravé strany.
47'
Také na druhé straně sedmička pro Olomouc, Gajdošíková uspěla stejně jako její předchůdkyně.
47'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Simona Višňovská).
47'
Patrnčiaková proměňuje sedmičku.
46'
Salčáková opět velice rychle vystartovala po křídle a poté prostřelila domácí gólmanku.
45'
Salčáková měla hodně prostoru na levém křídle a dokázala toho výborně využít.
43'
Severová na hodonínskou střelkyni odpovídá další brankou.
43'
Tóthová na straně Hodonína koriguje stav zápasu na deset branek.
42'
Olomouc rychle odpovídá další brankou do sítě Hodonína.
42'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Simona Višňovská).
41'
Martina Salčáková dostala dlouhou přihrávku a šla sama na Nejezchlebovou a spolehlivě proměnila.
41'
Hostující kouč si vzal oddechový čas.
39'
Opět Olomouc navyšuje svůj náskok zásluhou Fryčákové.
38'
Hurychová z rychlého kontru dává branku Olomouce.
38'
Kateřina Růžičková přesnou střelou k tyčce dává branku, balon se ještě otřel o brankovou konstrukci.
37'
Tóthová přesně k tyči zamířila, gólmanka Olomouce se natahovala nohou marně.
36'
Fryčáková z rychlého protiútoku si zapisuje dnes první svoji branku.
35'
Kalinová dává branku Hodonína po pěkné souhře.
34'
Růžičková mířila doprostřed branky, Nejezchlebová stačila srazit nohy k sobě včas.
33'
Žlutou kartou byla potrestána Lucie Severová.
33'
Jansová z následné sedmičky byla úspěšná.
33'
Poláchová byla vyloučena na dvě minuty.
32'
Tereza Fryčáková dává první branku ve druhé půli.
32'
Stav zápasu se zatím nezměnil.
31'
30'
30'
Olomouc dává ze svého útoku branku, když šla Salčáková z pravé strany na Nejezchlebou a střelou nad hlavu dává gól.
29'
Patrnčiáková měla výhodu sedmičky, ale její pokus hostující brankářka zlikvidovala.
28'
Nikola Kalinová přesnou střelou zprostřed hřiště prostřelila brankářku.
27'
Patrnčiaková po dlouhé době dává branku Hodonína.
27'
Gajdošíková viděla žlutou kartu po zákroku na Patrnčiakovou.
26'
Jansová na brankovišti byla zcela volná a dokázala toho využít, domácí kouč si bere oddechový čas.
26'
Tóthová vystřelila přesně k tyči, ale olomoucká brankářka dokázala střelu vytěsnit mimo tři tyče.
25'
Chlandová byla na levé straně faulována, ale dává branku.
24'
Martina Salčáková z pravého křídla dává branku ke vzdálenější tyči.
24'
Olomouc již potvrzuje roli favorita, když navyšuje postupně své vedení už vede o čtyři branky.
23'
Na druhé straně za Hodonín skórovala Tóthová.
23'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Michaela Chlandová).
21'
Jenže míč z brankové konstrukce se k ní odrazil a napodruhé už byla úspěšná.
21'
Jansová neproměnila sedmičku.
21'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
21'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Petra Jadamíková).
20'
Gajdošíková z prostoru levé spojky prostřeluje do šibenice Nejezchlebovou.
19'
Hurychová navyšuje náskok Olomouce na dvě branky.
17'
Fryčáková, i přesto že byla faulovaná, tak dává gól.
17'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Michaela Budayová).
17'
Opět na obou stranách je vidět nervozita, celky se nemohou dostat do zakončení.
17'
Růžičková si jde odpykat dvouminutový trest.
17'
Sudí pískli Olomouci prorážení a Hodonín může jít zase po dlouhé době do vedení.
16'
Po sérii technických chyb na obou stranách se prosadila Patrnčiaková.
14'
Olomouc zahrávala sedmičku, Jansová nezaváhala.
13'
A opět máme vyrovnáno po brejku Hodonína, Višňovská z uprostřed hřiště prostřelila hostující brankářku.
12'
Rychlá Patrnčiaková utekla obraně Olomouce a snižuje na rozdíl jedné branky.
11'
Kalinová dostala žlutou kartu za faul na brankovišti.
10'
A opět rychlý kontr v podání Olomouce, který zakončila Růžičková.
9'
Kalinová neproměnila útok Hodonína a hned z protiútoku dává branku Fryčáková.
8'
Kateřina Růžičková napravila neproměněnou sedmičku brankou, když prostřelila Nejezchlebovou.
7'
Nestalo se tak a na tahu je Olomouc.
7'
Olomouc se neprosadila ze svého útoku, Hodonín může jít do vedení o dvě branky.
6'
Kateřina Růžičková neproměnila sedmičku.
6'
Poláchová je napomínána žlutou kartou.
5'
Alžběta Tóthová poprvé v dnešním zápase posílá domácí tým do vedení.
4'
Višňovská nepovoluje Olomouci odskočení a srovnává stav zápasu.
3'
Fryčáková z pravého křídla prostřelila na zadní tyč Nejezchlebovou.
3'
Opět za domácí srovnává Patrnčiaková.
2'
Olomouc jde opět do vede zásluhou Růžičkové.
2'
Patrnčiaková z rychlého brejku srovnává stav na 1:1.
1'
Kašpárková z hranice brankoviště přelobovala domácí brankářku.
1'
-1'
Jako první zahájí utkání hráčky Olomouce.
-3'
Hlasatel představuje divákům hráčky obou celků.
Utkání bude probíhat pod bedlivým dohledem rozhodčích. Na post sudích dosadil ČSH Přemysla Fukalu a Radka Mohylu. Jejich práci v Hodoníně si nenechá ujít ani delegát Jaromír Petřek.
Hezké odpoledne všem, kteří se chtějí bavit českou klubovou házenou, a sice tou ženskou. V rámci utkání ženské MOL ligy se o dva body od 16:00 porve Hodonín a Olomouc. My se na tento mač zaměříme textovou podobou.

Olomouc je před duelem šestnáctého kola nejvyšší české ženské házenkářské soutěže pasovaná do pozice jasného favorita podle mínění sázkových kanceláří. V tabulce jí můžeme momentálně najít na sedmém místě, když ze čtrnácti duelů si připsala na své konto celkem šestnáct bodů. Naposledy z toho byla v domácím prostředí výhra vypsaná poměrem 20:13 v zápase s tabulkovým sousedem z Prešova. Co se týče duelů s aspiranty na ligovou medaili, tak Olomouc nestačila před vlastními fanoušky na vládce posledních ligových sezon. S Mostem prohrála 20:24 (v poločase 9:11).
Hodonínu se účast play-off pořádně vzdálena. Ve třinácti zápasech zapsal pouze čtyři body za dvě domácí výhry. Jednou z nich byla ta proti momentálně jedenáctému Trenčínu 32:25 v rámci souboje v 11. kole. V posledních dvou zápasech z toho byl pokaždé pro hodonínské házenkářky debakl. Nejprve s Veselím 25:39, poté s aktuálně druhými Michalovcemi 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.