Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Bánovce - 7. ledna 2018   17:00

Slavia
Slavia
3' Šetelíková  • 5' Hudakova  • 7' Chlupová  • 11' Novotná  • 14' Chlupová  • 15' Motejlová  • 16' Šetelíková  • 17' Šetelíková  • 18' Motejlová  • 19' Chlupová  • 23' Galušková  • 26' Motejlová  • 27' Svobodová  • 30' Svobodová  • 30' Motejlová  • 32' Chlupová  • 34' Svobodová  • 35' Svobodová  • 37' Galušková  • 40' Galušková  • 41' Tulipánová  • 43' Galušková  • 47' Šetelíková  • 53' Šetelíková  • 54' Svobodová  • 58' Novotná  • 58' Jačková  • 59' Hudakova
31:26
(18:11)
Bánovce
Bánovce
7' K. Michnová   • 10' K. Obstová   • 12' Turková   • 17' Hanová   • 20' K. Michnová   • 24' Matušincová   • 29' K. Michnová   • 30' K. Michnová   • 30' K. Michnová   • 33' Matušincová   • 39' K. Obstová   • 40' K. Obstová   • 40' Matušincová   • 43' A. Obstová   • 44' Turková   • 48' K. Obstová   • 51' Turková   • 54' Turková   • 58' Hanová
Slavia
Hořáková, Hillebrandová, Kudláčková – Motejlová, Hudakova, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Svobodová, Svobodová, Chlupová, Galušková, Šetelíková.
Pavlát, Točík
Bánovce
Sakalošová, Hanová, Ráciková, Turková, Bežová, Čížová, Šipláková, A. Obstová, Matušincová, K. Obstová, Galková, Michnová.

Domácí hráčky nakonec zvládli zápas s posledními Bánovci, když v závěru nedovolily soupeřkám zdramatizování duelu. Slávistky nakonec vítězí o pět branek, přestože v průběhu utkání sahali i po dvouciferném náskoku.
DHC Slavia Praha – Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. 31:26 (18:11)
Nejvíce branek: Galušková 6/2, Svobodová 5, Šetelíková 5 – Michnová 9/4, Obstová 4, Turková 4. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 4/3 – 8/7. Vyloučení: 4:4.
59'
Závěr zápasu zvládají slávistky velmi dobře, další trefu přidává Hudakova.
58'
Třicátou trefu sešívaných vstřelila přesně k tyči Jačková.
58'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Dominika Hanová).
58'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
56'
Šipláková je zpátky ve hře.
55'
Hudakova se protáhla mezi dvěma soupeřkami, proti následně střele ale skvěle zasáhla Čížová.
54'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Martina Šipláková).
54'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
54'
Parádní ranou ale odpověděla Turková.
53'
Míč velmi lehce ztratily i hostující hráčky a z úniku se prosadila Šetelíková.
52'
Slávistky poměrně hladce ztratily míč, Bánovce tak znovu míří do útoku.
52'
Alžběta Obstová to zkoušela z velkého úhlu, Kudláčková si připisuje důležitý zákrok.
51'
Ránu Galuškové vytáhla brankářka na poslední chvíli.
51'
Turková vystihla kombinaci slávistek a únik vyřešila parádně. Slavia vede už jen o dva góly.
50'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
48'
Kristína Obstová už skoro ležela na zemi, přesto ještě dokázala přesně vypálit.
47'
Šetelíková měla na hranici brankoviště dostatek prostoru a času, takže bez velkých problémů dokázala přesně zakončit.
44'
Turková uspěla z rychlého protiútoku a Bánovcům se daří domácí hráčky dotahovat. Koncovka utkání tak může být hodně zajímavá.
43'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Klaudia Michnová).
43'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Alžbeta Obstová).
43'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
43'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
41'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Martina Tulipánová).
40'
Matušincová z pravé strany mířila přesně ke vzdálenější tyči a už je to jen o pět branek.
40'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Kristína Obstová).
40'
Galušková znovu vypálila zpoza obránkyň a míč zase skončil až v síti.
39'
Vzápětí se prosazuje i Kristína Obstová.
38'
Michnová znovu uspěla ze sedmimetrového hodu.
38'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová).
37'
Galušková překvapila střelou zpoza obrany a je to o osm branek.
37'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Martina Šipláková).
35'
Magdalena Svobodová se uvolnila na levé straně a přesnou ranou ke vzdálenější tyči prostřelila brankářku.
35'
34'
33'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
32'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
31'
V prvním poločase se dařilo více podle předpokladů slávistkám, které si postupně vypracovaly slušný náskok. Hostující hráčky ale nejsou úplně bez šancí a některé dokáží i proměňovat. Bánovce se spoléhají hlavně na Klaudii Michnovou, která se podepsala pod většinu branek tohoto celku. Druhá polovina začne přibližně v 17:43.
30'
30'
Michnová nakonec ještě zvládla sekundu před koncem první části skórovat.
30'
Motejlová těsně před koncem poločasu navyšuje vedení Slavie.
30'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
30'
Michnová uspěla, přestože byla faulována.
30'
29'
Michnová se ale dostala znovu k míči a tentokrát se už nemýlila.
29'
Michnová trefila ze sedmimetrového hodu tyč.
27'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
27'
27'
Michnová ze sedmimetrového hodu vytěžila osmou trefu svého celku.
26'
Novotná nejdříve trefila tyčku, k míči se ale dostala Motejlová, která už mířila lépe.
24'
23'
Z podobné pozice pálila na druhé straně Galušková, který byla úspěšná.
22'
Hanová střílela zpoza obránkyň, nemířila ale přesně, protože míč skončil necelý metr vedle branky.
20'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
20'
Na druhé straně se však opět prosazuje Michnová.
19'
Chlupová v oslabení dokázala prostřelit brankářku.
18'
Michnová přehodila vyběhnutou Hillebrandovou a snižuje.
18'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Martina Tulipánová).
18'
Motejlová v pádu dokázala vyslat dobrou zatočenou střelu, která propadla brankářce mezi rukou a tělem.
17'
Slávistky ale velmi rychle odpovídají, prosadila se znovu Šetelíková.
17'
Po delší době se zase ukázaly hostující hráčky, Hanová skórovala ranou o zem.
16'
Šetelíková nejdříve zablokovala střelu soupeřky, následně si vzala volný míč, utekla všem soupeřkám a nekompromisně rozvlnila síť.
15'
Motejlová si už tentokrát brankoviště pohlídala a po samostatném úniku přidává osmou trefu domácích.
14'
Chlupová se rozhodla pro střelbu z velké dálky a udělala dobře, protože parádní ranou prostřelila Čížovou.
14'
Motejlová sice dostala míč do branky, při střelbě ale přešlápla do brankoviště, a tak se skóre nemění.
13'
Novotná tvrdou ranou zamířila jen do pravé tyče!
12'
Turková z rychlého protiútoku koriguje skóre.
11'
Bánovce hrají v plném počtu.
11'
Novotná po přesné přihrávce trefila přesně odkrytou část branky.
10'
Kristína Obstová prostřelila Hillebrandovou z velkého úhlu.
9'
Matušincová je zpátky ve hře.
9'
Galušková z hranice sedmimetrového hody vypálila přesně pod horní tyč.
9'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Alžbeta Obstová).
8'
Novotná tentokrát ze sedmimetrového hody trefila jen tyč.
7'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
7'
7'
Žlutá karta pro tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Kristína Obstová).
7'
7'
Michnová jako první prostřelila Hillebrandovou.
6'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
6'
Michnová neprostřelila blok protihráček.
5'
Domácí hráčky zatím velmi dobře brání, Bánovce hledají skuliny ke střelbě velmi těžce.
5'
Hudakova dostala trochu prostoru, který využila ke skórování.
4'
Tentokrát pálila Michnová, Hillebrandová ovšem znovu skvěle zasáhla.
3'
Hillebrandová předvedla dobrou reakci při zákroku proti střele Matušincové.
3'
Šetelíková se obtočila kolem soupeřky a zakončila přesně k levé tyči.
2'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová).
2'
Do útoku se vrhly i slávistky, ani jeden tým ale při prvních pokusech neuspěl.
1'
Jako první útočí hostující hráčky, zatím se ale nemohou dostat ke střele.
1'
Jasnými favoritkami zápasu budou domácí slávistky, které se s Mostem perou o pozici nejlepšího českého týmu. Na severské sokyně ztrácí Pražanky tři body, dnešní zápas mají ale k dobru. Házenkářky Bánovců zatím nedokázaly vyhrát ani jeden zápas, a tak jsou na úplném dně tabulky. Poslední kolo se navíc hrálo před měsícem a půl, a tak bude zajímavé sledovat, jak se oběma celkům bude dařit.
Vítejte u sledování zápasu MOL ligy žen v házené. Proti sobě se postaví DHC Slavia Praha a slovenské Bánovce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.