OH - Badminton - Celodenní liveblog -  ONLINE PŘENOS -  12. srpna 2016   13:00

Celodenní liveblog

04:02
Z dnešních klání je to vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
04:02
Utkání Karin Schnaaseová (GER) – Chloe Mageeová (IRL) končí vítězstvím Němky po setech 21:14 a 21:19.
03:02
S hodinovým zpožděním nás čeká poslední zápas a tím je dvouhra žen Karin Schnaaseová (GER) – Chloe Mageeová (IRL).
03:00
Tien Minh Nguyen (VIE) – David Obernosterer (AUT) 21:18, 21:14. Rakušan tedy končí a jede domu.
02:57
Tien Chen Chou (TPE) se i přes veškerou snahu hráče Tien Chen Chou (ISR) příliš nenatrápil a vyhrává výsledkem 21:9, 21:11.
02:54
Li Xuerui (CHN) se na kurtu příliš dlouho nezdržela a Belgičanku Lianne Tan vyprovodila za 28 minut s výsledkem 21:11 a 21:11.
02:22
Yun Hu (HKG) se s Jasparwm Woon Chai Yu (BRU) nakonec natrápil více než se čekalo, ale přesto vyhrál 21:16, 21:15.
02:20
Yeon Ju Bae (KOR) – Jeanine Cicognini (ITA) 21:11, 21:8.
02:18
Artem Pochtarov (UKR) – Jacob Maliekal (RSA) 18:21, 19:21.
01:36
Iris Wangová (USA) sice první set zaváhala. Ve druhém setu ale Telma Santosová (POR) neměla šanci a prohrála 18:21, 21:10, 21:12.
01:32
Poslední ženská čtyřhra dne Kyung Eun Jung, Seung Chan Shin (KOR) – Ying Luo, Yu Luo (CHN) dopadla lépe pro Korejky 21:10, 21:14.
01:00
Utkání Kevin Cordon (GUA) – Niluka Karunaratne (SRI) bylo zrušeno z nám neznámých důvodů.
23:29
Vladimir Ivanov, Ivan Sozonov (RUS) si poradili s párem Matthew Chau, Sawan Serasinghe (AUS) podobně lehce, když vyhráli 21:16 a 21:16.
23:27
Evropsky očekávaný duel Mathias Boe, Carsten Mogensen (DEN) – Adam Cwalina, Przemyslaw Wacha (POL) nakonec nebyl tak dramatický, jak by se dalo čekat a Dánové vyhráli 21:17 a 21:17.
23:05
Mixový pár Sung Hyun Ko, Ha Na Kim (KOR) opět ukázal sílu Korejců a jako papír zmuchlal a roztrhal nizozemský pár Jacco Arends, Selena Pieková (NED) 21:10 a 21:10.
23:02
Číňané vyhrávají i v mužském deblu Haifeng Fu, Nan Zhang (CHN) – Michael Fuchs, Johannes Schoettler (GER) 21:11, 21:16.
22:31
Jan O Jorgensen (DEN) se utkal s Raulem Mustem (EST), který je dobře známý Petrovi Koukalovi a vyhrál 21:8, 21:15.
22:06
Yuanting Tang, Yang Yu (CHN) – Gabriela Stoevová, Stefani Stoevová (BUL) 21:14, 21:11.
22:05
Ani smíšená čtyřhra Bodin Isara, Savitree Amitrapai (MAL) – Robin Middleton, Leanne Choová (AUS) nepřinesla překvapení. Malajsijci vítězí 21:17 a 21:15.
22:03
Christinna Pedersenová a Kamilla Rytterová (DEN) podle očekávání snadno poráží pár Eva Leeová, Paula Lynn Obananová (USA) 21:9, 21:6.
21:18
Ke konci dospěl už i třetí zápas z úvodní odpolední vlny.
Nitya Krishinda Maheswari, Greysia Polii (INA) – Heather Olverová, Lauren Smithová (GBR) 21:10, 21:13.
21:17
Jen o minutu delší byl první mix dnešního odpoledne Kenta Kazuno, Ayane Kurihara (JAP) – Phillip Chew, Jamie Subandhiová (USA). Japonci jej vyhráli po setech 21:6 a 21:12.
21:15
Z odpoledního bloku je rychle odehrán první zápas, jenž trval pouze 27 minut. Line Kjaersfeldtová (DEN) – Nanna Vainiová (FIN) 21:9, 21:8.
20:24
Poslední utkání dopoledního bloku bylo taktéž rychlé. Tontowi Ahmad, Liliyana Natsir (INA) – Bodin Isara, Savitree Amitrapai (THA) 21:11, 21:13.
20:22
Zápas Biao Chai, Wei Hong (CHN) – Manu Attri, Sumeeth Reddy B.(IND) byl podstatně rychlejší. Číňané vyhráli 21:13 a 21:15.
20:21
Skončil nám další zápas, který si můžeme zařadit do dnes bohaté třísetové sbírky.
Gi Jung Kim, Sa Rang Kim (KOR) – Marcus Ellis, Chris Langridge (GBR) 21:17, 23:25, 18:21
19:23
Utkání Marc Zwiebler (GER) – Scott Evans (IRL) se poměrně jasný průběh zvrhl ve třísetovou bitvu, kterou po otočení skóre vyhrál Ir 21:9, 17:21 a 7:21.
19:20
Ji Hyun Sung (KOR) – Delphine Lansacová (FRA)
21:13, 21:14.
18:48
Zápas Zi Liang Derek Wong (SIN) – Soren Opti (SUR), když Singapurec za 21 minut porazil svého soka 21:5, 21:6.
18:24
Zatímco jsme sledovali především hrdinský výkon Kristiny, na ostatních dvou kurtech nám vzešly tyto výsledky:

Joachim Fischer nielsen, Christinna Pedersenová (DEN) – Chris Adcock, Gabrielle Adcocková (GBR) 19:21, 24:22, 17:21

Mohammad Ahsan, Hendra Setiawan (INA) – Hiroyuki Endo, Kenichi Hayakawa (JPN) 17:21, 21:16, 14:21
18:12
Kristina třetí set nezvládla a zřejmě jí i došly síly. Celý zápas tak prohrává 22:20, 12:21 a 15:21.
18:03
Kristina sice ve třetím setu vedla 9:7, strany bude měnit za stavu 7:11 pro Japonku. Nyní se chystá poslední část především fyzicky velmi náročného zápasu.
17:53
Třetí set česká hráčka neobrátila, ačkoliv s japonskou soupeřkou dokáže odehrát vyrovnané výměny. I přesto Kristina prohrála druhý set 21:12. Utkání tedy rozhodne 3. set.
17:43
Kristina prohrává i v polovině druhého setu a to 5:11. Dokáže tento stav opět otočit?
17:35
Neseme dobré zprávy. Kristina prohrávala ještě 17:12, česká reprezentantka však zabojovala a překvapivě vyhrála první sadu 22:20.
17:21
Ačkoliv Kristina vedla 3:1, nyní prohrává s dvojnásobnou juniorskou mistryní světa 14:11.
17:13
Zápas Akane Yamaguchi (JAP) – Kristína Gavnholt (CZE) právě začíná.
17:12
Rovněž byl skončen zápas Vivian Kah Mun Hoo, Khe Wei Woon (KOR) – Johanna Goliszewskiová, Carla Nelteová (GER), který vyhrály Korejky 21:18, 18:21, 21:17.
17:10
Právě skončil zápas trvající hodinu a 28 minut. Yong Dae Lee, Yeon Seong Yoo(KOR) – Sheng Mu Lee, Chia Hsin Tsai (TPE) 18:21, 21:13, 21:18.
16:26
Skončené zápasy nahradily tyto duely:
mix – Joachim Fischer nielsen, Christinna Pedersenová (DEN) – Chris Adcock, Gabrielle Adcocková (GBR)

debl žen: Gi Jung Kim, Sa Rang Kim (KOR) – Marcus Ellis, Chris Langridge (GBR)
16:22
nervy drásající debl žen Eefje Muskensová, Selena Pieková (NED) – Jwala Gutta, Ashwini Ponnappa (IND) vyhrávají Holanďanky 21:16, 16:21, 21:17.
15:54
Kristína Gavnholt půjde hrát až sedmý zápas, což znamená zpoždění zhruba hodinu oproti původnímu plánu.
15:52
a mix Praveen Jordan, Debby Susanto (INA) – Michael Fuchs, Birgit Michelsová (GER) právě skončil výsledkem 21:16 a 21:15.
15:51
pánský debl: Yong Dae Lee, Yeon Seong Yoo(KOR) – Sheng Mu Lee, Chia Hsin Tsai (TPE) – hraje se první set
15:50
Na kurtech se nyní odehrávají tyto zápasy:
ženský debl: Eefje Muskensová, Selena Pieková (NED) – Jwala Gutta, Ashwini Ponnappa (IND)) – hraje se třetí set
15:48
Lin Dan opět potvrdil, že je mega velký hráč a Rusa Malkova porazil s přehledem 21:18 a 21:7.
15:14
Další evropský zářez na pažbě má Estonec Tolmoff, který v napínavém utkání udolal Yip Pui Yina (HKG) 5:21, 21:13, 21:19
15:06
Evropský zástupce v souboji s Asií si připisuje za dva dny třetí čárku a to v mixu. Chen Xu, Jin Ma (CHN) – Robert Mateusiak, Nadiezda Ziebaová (POL) 21:13, 9:21, 19:21.
15:04
První čtyřhra žen je u konce. Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi (JAP) – Puttita Supajirakul, Sapsiree Taerattanachai (THA) 21:15, 21:15.
14:23
V Shem Goh a Wee Kiong Tan (MAL) si podle předpokladů snadno poradili s dvojicí Phillip Chew, Sattawat Pongnairat (USA) 21:12, 21:10.
13:54
a mužský Shem Goh, Wee Kiong Tan (MAL) – Phillip Chew, Sattawat Pongnairat (USA).
13:53
smíšený: Chen Xu, Jin Ma (CHN) – Robert Mateusiak, Nadiezda Ziebaová (POL),
13:53
Prázdné kurty zaplní tyto debly:
ženský: Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi (JAP) – Puttita Supajirakul, Sapsiree Taerattanachai (THA)
13:52
Nozomi Okuhara (JPN) se ani nezahřála s Thi Trang Vu (VIE) a porazila ji 21:10 a 21:8.
13:51
Smíšený pár Nan Zhang, Yunlei Zhao (CHN) s přehledem vyzrál na Chun Hei Reginald Lee a Hoi Wah Chau (HKG) 21:16 a 21:15.
13:49
Tommy Sugiarto (INA) si snadno poradil s Howardem Shu (USA) 21:14 a 21:10.
13:05
Poslední volný kurt obsadí ženský singl Nozomi Okuhara (JPN) – Thi Trang Vu (VIE).
Na druhém koberci se proti sobě postaví dvě mixové páry Nan Zhang, Yunlei Zhao (CHN) a Chun Hei Reginald Lee, Hoi Wah Chau (HKG).
Oproti včerejšímu programu se dnes hned od prvních zápasů bude hrát singl mužů a to utkání Tommy Sugiarto (INA) – Howard Shu (USA).
13:56
Dnešní program:

Dvouhra muži

13:00 Tommy Sugiarto (INA) – Howard Shu (USA)
14:00 Dan Lin (CHN) – Vladimir Malkov (RUS)
14:35 Zi Liang Derek Wong (SIN) – Soren Opti (SUR)
16:20 Marc Zwiebler (GER) – Scott Evans (IRL)
21:40 Jan O Jorgensen (DEN) – Raul Must (EST)
0:30 Kevin Cordon (GUA) – Niluka Karunaratne (SRI)
0:55 Artem Pochtarov (UKR) – Jacob Maliekal (RSA)
0:55 Yun Hu (HKG) – Jaspar Woon Chai Yu (BRU)
1:30 Tien Chen Chou (TPE) – Tien Chen Chou (ISR)
1:30 Tien Minh Nguyen (VIE) – David Obernosterer (AUT)

Dvouhra ženy
13:00 Nozomi Okuhara (JPN) – Thi Trang Vu (VIE)
14:00 Pui Yin Yip (HKG) – Kati Tolmoffová (EST)
15:45 Ji Hyun Sung (KOR) – Delphine Lansacová (FRA)
15:45 Akane Yamaguchi (JAP) – Kristína Gavnholt (CZE)
16:20 Nozomi Okuhara (JAP) – Thi Trang (b) Vu (VIE)
20:30 Yeon Ju Bae (KOR) – Jeanine Cicognini (ITA)
20:30 Line Kjaersfeldtová (DEN) – Nanna Vainiová(FIN)
0:30 Iris Wangová (USA) – Telma Santosová (POR)
2:05 Karin Schnaaseová (GER) – Chloe Mageeová (IRL)

Čtyřhra muži
13:25 V Shem Goh, Wee Kiong Tan (MAL) – Phillip Chew, Sattawat Pongnairat (USA)
14:35 Yong Dae Lee, Yeon Seong Yoo(KOR) – Sheng Mu Lee, Chia Hsin Tsai (TPE)
15:10 Mohammad Ahsan, Hendra Setiawan (INA) – Hiroyuki Endo, Kenichi Hayakawa (JPN)
16:20 Gi Jung Kim, Sa Rang Kim (KOR) – Marcus Ellis, Chris Langridge (GBR)
16:20 Biao Chai, Wei Hong (CHN) – Manu Attri, Sumeeth Reddy B.(IND)
21:40 Haifeng Fu, Nan Zhang (CHN) – Michael Fuchs, Johannes Schoettler (GER)
22:25 Vladimir Ivanov, Ivan Sozonov (RUS) – Matthew Chau, Sawan Serasinghe (AUS)
22:25 Mathias Boe, Carsten Mogensen (DEN) – Adam Cwalina, Przemyslaw Wacha (POL)

Čtyřhra ženy
13:25 Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi (JAP) – Puttita Supajirakul, Sapsiree Taerattanachai (THA)
14:00 Eefje Muskensová, Selena Pieková (NED) – Jwala Gutta, Ashwini Ponnappa (IND)
15:10 Vivian Kah Mun Hoo, Khe Wei Woon (KOR) – Johanna Goliszewskiová, Carla Nelteová (GER)
15:10 Vivian Kah Mun Hoo, Khe Wei Woon (MAL) – Lok Yan Poon, Ying Suet Tse (HKG)
20:30 Nitya Krishinda Maheswari, Greysia Polii (INA) – Heather Olverová, Lauren Smithová (GBR)
20:55 Yuanting Tang, Yang Yu (CHN) – Gabriela Stoevová, Stefani Stoevová (BUL)
20:55 Christinna Pedersenová, Kamilla Rytterová (DEN) – Eva Leeová, Paula Lynn Obananová (USA)
0:30 Kyung Eun Jung, Seung Chan Shin (KOR) – Ying Luo, Yu Luo (CHN)

Smíšená čtyřhra
13:00 Nan Zhang, Yunlei Zhao (CHN) – Chun Hei Reginald Lee, Hoi Wah Chau (HKG)
13:25 Chen Xu, Jin Ma (CHN) – Robert Mateusiak, Nadiezda Ziebaová (POL)
14:35 Joachim Fischer nielsen, Christinna Pedersenová (DEN) – Chris Adcock, Gabrielle Adcocková (GBR)
14:35 Praveen Jordan, Debby Susanto (INA) – Michael Fuchs, Birgit Michelsová (GER)
16:55 Tontowi Ahmad, Liliyana Natsir (INA) – Bodin Isara, Savitree Amitrapai (THA)
20:30 Kenta Kazuno, Ayane Kurihara (JAP) – Phillip Chew, Jamie Subandhiová (USA)
20:55 Bodin Isara, Savitree Amitrapai (MAL) – Robin Middleton, Leanne Choová (AUS)
21:40 Sung Hyun Ko, Ha Na Kim (KOR) – Jacco Arends, Selena Pieková (NED)
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 13:00.