OH - Pozemní hokej (muži) - Španělsko - Belgie -  ONLINE PŘENOS -  11. srpna 2016   18:30

Španělsko - Belgie

Máme za sebou dnešní utkání. To zvládli lépe Belgičané a zaslouženě ho vyhráli. Španělé dnes byli v útoku mizerní a nedařilo se jim vůbec prosadit. To je dnes ode mne vše, příjemný zbytek dne.
59:30
S největší pravděpodobností Belgie vyhraje toto utkání!
58:18
Manel Terraza vystřelil na branku. Vanasch byl i v tomto případě úspěšnější.
56:42
Španělé jsou u míčku. Podaří se jim zdramatizovat tento zápas?
54:33
Oba reprezentační výběry posílají na hrací plochu nové síly. Do konce zápasu zbývá zhruba pět minut.
53:35
Marc Salles vůbec nepřemýšlel a vypálil na branku. Jeho střelu brankář Vanasch kryje.
52:04
Velká šance Španělska na snížení v podobě trestného rohu. Josep Romeu však míří pouze přesně na brankáře.
51:10
Pau Quamada vyfasoval žlutou kartu, a to znamená trest na pět minut. Tak to je velká komplikace pro Španělsko.
49:20
Andres Mir minul svou střelou branku Belgie.
48:07
Alex Casasayas vystřelil na branku. Vanasch jeho střelu chytil.
Právě začala poslední čtvrtina.
Konec třetí čtvrtiny.
44:50
V této čtvrtině se již nic podstatného nestane.
44:00
Poslední minuta třetí čtvrtiny.
42:56
Manel Terraza vyfasoval žlutou kartu a bude muset pět minut být mimo hrací plochu.
42:48
Belgičané také nic nepodceňují a snaží se hrát.
42:00
Španělé zahrávali trestný roh. Salvador Piera z něj však nedokázal skórovat, a to když trefil pouze brankáře.
40:12
Španělsko právě vstřelilo branku!
Tak možná jsem to zakřikl. Španělé skórují brankou z trestného rohu. Prosadil se PAU QUEMADA – 1:3.
39:32
Máme za sebou zhruba čtyřicet minut hry a Španělé ještě skoro ani nezahrozili. Čekali jsme teda vyrovnanější souboj.
37:22
Belgičané vyměňují své hráče na hřišti. Zatím dnešní utkání jasně ovládají.
35:34
Loick Luypaert míří svou střelou také mimo tři tyče.
34:50
Tak zatím jsou i teď aktivnější Belgičané. Sebastien Dockier se snažil ohrozit svatyni Španělska, jeho střela minula branku.
33:02
Salvador Piera trefil míček pouze do míst, kde stál Vanasch, který míček chytil.
31:34
Xavier Lleonart uviděl zelenou kartu a bude muset dvě minuty odpočívat mimo hrací plochu.
Právě začala třetí čtvrtina.
Konec druhé čtvrtiny.
29:20
Vypadá to, že v druhé čtvrtině se již nic zajímavého nestane.
28:11
Střídání na obou stranách.
25:00
Španělé dnes opravdu nemají svůj den. Ještě ani jednou netrefili branku Belgie.
23:25
Josep Romeu byl ten, kdo to vzal na sebe a vystřelil. Jeho střela vůbec netrefila bránu.
23:15
První větší šance Španělska v podobě trestného rohu!
21:25
Belgičané měli teď dvě šance hned po sobě. První skončila na vyrážečce brankáře a druhá mimo branku.
20:50
Belgie právě vstřelila branku!
Máme tady branku číslo tři. TOM BOON se svou střelou prosadil a nedal Cortesovi vůbec žádnou šanci – 0:3.
20:04
Vicenc Ruiz vyfasoval zelenou kartu.
19:30
Belgičané polevili a na hře je to velmi znát. Španělé zatím nemají svůj den.
17:35
Oba týmy střídají, a tak uvidíme na hřišti nové síly.
15:17
Tak to je panečku start. Belgičané dávají hned v úvodu druhé čtvrtiny branku. Prosadil se EMMANUEL STOCKBROEKX – 0:2.
Začala druhá čtvrtina.
Konec první čtvrtiny.
13:51
Tanguy Cosyns se vypracoval ke střele. Ta minula branku o značný kus.
12:43
Belgičané nedokázali z trestného rohu ani vystřelit. U míče jsou tedy Španělé.
12:20
Trestný roh pro Belgii.
12:05
Tak zatím to vypadá spíše na taktickou bitvu obou týmů. Nevidíme moc šancí.
10:05
Ještě jsme neviděli žádnou pořádnou akci od Španělů. Tak uvidíme, zda se to brzy změní.
08:54
Belgie však tuto možnost nevyužívá. Jerome Trueyns pálil vedle branky Španělska.
08:39
Belgičané budou zahrávat trestný roh.
06:29
Belgie prostřídává své hráče na hrací ploše. Uvidíme, zda to povede i k brance druhé.
05:37
Belgičané vstupují do dnešního zápasu lépe a jako první skórují. Autorem branky je CEDRIC CHARLIER – 0:1.
04:01
Oba týmy střídají a k vidění bude na hrací ploše nová síla. U míčku jsou Belgičané.
02:12
Ve třetí minutě jsme viděli první střelu v zápase. Thomas Briels se pokoušel překonat brankáře. Cortes jeho středu chytá.
Dnešní utkání nám právě začalo.
Španělsko: Cortes – Enrique, Delas, Mir, Romeu – Terraza (C), Piera, Oliva, Alegre – Lleonart, Quemada
Náhradnici: Peréz-Pla, Ruiz, Iglesias, Salles, Casasayas

Belgie: Vanasch – van Doren, Boccard, Luypaert, Dohmen (C) , van Aubel, Stockbroekx, Briels, Denayer, Gougnard, Cosyns
Náhradníci : Dockier, Charlier, Boon, Truyens, van Str
V dnešním zápase tedy čekáme velkou bitvu. Favoritem není ani jeden z týmů.
Španělsko je na tom podobně. Je na druhém místě a získalo také devět bodů. Má jen horší skóre než Belgie. Zatím porazilo výběry Brazílie, Austrálie a Nového Zélandu.
Belgie je zatím na prvním místě se ziskem devíti bodů. Tři zápasy, tři výhry. Porazila zatím Velkou Británii, Brazílii a Austrálii.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního přenosu. Dnes nás čeká zápas mezi Španělskem a Belgií. A jak jsou na to oba reprezentační výběry?
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 18:30.