OH - Pozemní hokej (ženy) - Čína - Německo -  ONLINE PŘENOS -  7. srpna 2016   18:30

Čína - Německo

K tomuto utkání je to ode mě vše, ale již za hodinu se na vás budu těšit u synchro skoků žen z 3m prkna. Na shledanou!
Utkání je tedy u konce a Čína s Německem se rozloučí smírně se ziskem jednoho bodu. Němky sice šly do rychlého vedení, ale Jang Pcheng dokázala na konci druhé čtvrtiny vyrovnat a poté už jsme se nedočkali dalšího gólového úspěchu.
KONEC ZÁPASU
59:22
Ještě poslední změny v sestavě Německa. Evropanky ještě mají čas zaútočit
57:33
Možná jednu z posledních šancí na rozhodnutí zápasu měla Čína, nicméně ani dvě zakončení na bránu Reynoldsové branku nepřinesly.
55:21
Trestný roh Německa rozehrán na Charlotte Stapenhorstovou a ta trefila bránící soupeřku. Ke dvěma dorážkám se sice dostala Altenburgová, avšak ani ta branku nedává!
54:59
Po ubráněném oslabení mohou Němky udeřit. Dostávají totiž výhodu trestného rohu!
54:26
Vyloučená Franzisca Haukeová se vrací na hřiště.
52:58
Dobrá šance Číny! Čching-ling Sung ani Čchien Jü však na parádně chytající německou brankářku rovněž nevyzrály!
51:09
Jako první se početní výhodu pokusily využít Jang Pcheng, nicméně Reynoldsová se dnes v bráně prezentuje dobrými zákroky. Jeden z nich předvedla i nyní.
49:16
Velká nepříjemnost pro Německo! Franzisca Haukeová se dopustila nesportovní hry a inkasuje žlutou kartu. Několik minut tak Němky budou oslabeny.
48:12
Po dobré pasáži Číny se hra trochu uklidnila. Hráčky se nyní nechtějí dopustit zbytečných chyb, které by mohly být fatální!
45:49
Dobrý vstup do závěrečné části má Čína. Mej-jü Liang se dostala ke střele ze solidní pozice, nicméně míček si to namířil mimo bránu.
45:01
ZAČÁTEK ČTVRTÉ ČTVRTINY
45:00
KONEC TŘETÍ ČTVRTINY
44:54
Ještě ale přišla velká šance Německa! Ránu Oldhaferové vyrazila Tung-siao Li pouze k Julii Müllerové, avšak ta z dorážky minula bránu!
42:23
Také třetí část už je v samotném závěru a zdá se, že rozhodovat se bude v poslední čtvrtině.
39:04
Němky hromadně střídají. Ve třetí čtvrtině zatím nejsou moc aktivní a rády by to jistě změnily.
37:18
Trestný roh Číny nekončí brankou, neboť Reynoldsová výborně vytěsnila ránu Meng-jü Wang!
37:12
Nakonec to byly Číňanky, kdo vyslal první střelu třetí čtvrtiny a záhy nato získávají Asiatky trestný roh!
33:54
Dosud se ve třetí čtvrtině ani jedna z reprezentací nedostala k zakončení. Uvidíme, kdo se probije ke střele jako první.
30:01
ZAČÁTEK TŘETÍ ČTVRTINY
30:00
KONEC DRUHÉ ČTVRTINY
28:43
Pomalu nám druhá čtvrtina, respektive první poločas, míří ke konci. Zdá se, že po třiceti minutách bude skóre zápasu vyrovnané!
27:53
ČÍNA PRAVĚ VSTŘELILA BRANKU!
Číňanky naložily s trestným rohem fantasticky a vyrovnají! Míček se dostal právě na hokejku před chvílí střílející JANG PCHENG a v tomto případě už Reynoldsová zasáhnout nedokázala – 1:1!
27:45
Prakticky okamžitě z protiútoku vypálila Jang Pcheng! Reynoldsová zasahuje, ale Čína bude mít trestný roh.
27:04
Navíc nyní Cecile Pieperová (GER) dokázal zahrozit a Tung-siao Li musela vytáhnout dobrý zákrok! Důležitý moment!
25:40
V posledních minutách si německé reprezentantky naprosto v pohodě kontrolují průběh prvního poločasu. Číňanky se zatím nikam nemohou dostat.
20:56
Výborným zákrokem se představila jedna z bránících hráček, která míček mířící do brány odvrátila do bezpečí.
20:56
Trestný roh pro Čínu! Uvidíme, jak Asiatky naloží s první standardní situací zápasu.
17:56
Ve druhé čtvrtině se zatím nic moc zajímavého neděje. Němky jsou zatím velmi pozorné v defenzívě a hlídají si vedení.
15:01
ZAČÁTEK DRUHÉ ČTVRTINY
15:00
KONEC PRVNÍ ČTVRTINY
14:39
Němky ještě střídají, avšak 21 vteřin před koncem je jisté, že v této čtvrtině se druhé branky nedočkáme.
12:43
Střelecké pokusy na obou stranách nepřinesly úspěch. První čtvrtina se chýlí ke svému konci.
9:49
Dvouminutový trest Schröderové vypršel. Němky hrají v plném počtu.
8:15
Početná výhodu se pokusila využít Na Wang, ale Reynoldsová zatím ve svém brankovišti kraluje.
7:49
Anne Schröderová se provinila proti pravidlům a dostává zelenou kartu!
6:10
Vyrovnat nyní mohla Chung-sia Li, nicméně na velmi pozornou Reynoldsovou vyzrát nedokázala.
3:39
NĚMECKO PRÁVĚ VSTŘELILO BRANKU!
Němky mají velmi dobrý vstup do utkání a už ve čtvrté minuty jdou do vedení! LISA ALTENBURGOVÁ (GER) si našla prostor a dokonale přesnou ranou prostřelila Tung-siao Li v bráně Číny – 0:1!
0:00
ZAČÁTEK PRVNÍ ČTVRTINY
Úvodní sestavy

Čína Tung-siao Li – Meng-jü Wang, Čchiou-sia Cchuej (C), Čchien Jü, Jang Pcheng, Mej-jü Liang, Na Wang, Ťin-žung Čang, Čchiung Wu, Siao Sun
Náhradníci: Ťia-čchi Li, Ťiao-ťiao Te, Chung-sia Li, Jü-tiao Čao, Čching-ling Sung
Trenér: Myung Jun Cho (KOR)

Německo: Reynoldsová – Lorenzová, Oruzová, Schröderová, Stapenhorstová, Müllerová-Wielandová (C), Krügerová, Altenburgová, Haukeová, Müllerová, Oldhaferová
Náhradníci: Schützeová, Teschkeová, Pieperová, Maversová, Sprinková
Trenér: Jamilon Mulders (GER)

Melissa Trivicová (AUS), Sarah Wilsonová (SCO), Caroline De La Fuentová (ARG), Lisa Roachová (AUS)
POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ ZÁPASY

11.6.2016 Čína – Německo 0:2
13.12.2015 Čína – Německo 2:6
NĚMECKO

Jakožto tradičně úspěšné zemi se Německu v ženském pozemním hokeji v posledních letech příliš nedaří. V roce 2004 sice Němky na olympiádě vyhrály, ale o čtyři roky později byly čtvrté a v Londýně až sedmé! Navíc se německé reprezentaci nepovedlo ani poslední mistrovství světa, na kterém se Němky musely spokojit s osmým místem. Přípravu ale Němky měly o něco lepší než Číňanky a můžeme je ta lehce favorizovat.
ČÍNA

Reprezentantky asijské velmoci dnes nebudou favoritkami, ale minimálně vyrovnané utkání by Číňanky rozhodně uhrát měly. Největším úspěchem za poslední dekádu byla rozhodně stříbrná medaile z LOH v Pekingu, nicméně od té doby Číňanky na nějaké lepší umístění čekají. Na poslední olympiádě byly šesté, na posledním mistrovství světa rovněž. Aspirantem na medailové umístění Čína nebude ani letos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 18:30.