OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) – 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  7. srpna 2016   19:30

Dvouhra (muži) – 2. kolo

19:30 2. kolo

Druhé kolo turnaje mužů je tedy za námi. Ještě dnes však budou rozehrány zápasy třetího kola turnaje mužů i žen a Vy je samozřejmě budete moci sledovat prostřednictvím našich liveblogů!

Emmanuel Lebesson (FRA) – Adrian Crisan (ROU) 3:4
A ten je už využit! Adrian Crisan se postaral o velké překvapení, když vyřadil 30. hráče světa Emmanuela Lebessona. Rumun je přitom ve světovém rankingu až na 90. místě.
Crisan má ale druhý mečbol!
Tak ne. Emmanuel Lebesson je velmi dobrý hráč a srovnává na 10:10.
Adrian Crisan využil první ze dvou servisů a má mečbol! Pokud zaboduje po svém podání opět, je ve třetím kole!
9:9. Tohle je velké drama!
Emmanuel Lebesson se nevzdává, aktuální stav 6:7 v jeho neprospěch.
Lebesson získal výměnu po svém servisu a snižuje na 4:6.
Adrian Crisan, který je na žebříčku o 60 míst níže než Lebesson, vstoupil do sedmého setu výborně. Vede v něm 5:2.
Rumun vyhrál v šestém setu 11:9 a poslední zápas programu druhého kola nám tedy nabídne dramatickou koncovku.
Adrian Crisan má v souboji s Lebessonem tři setboly na 3:3. Má velkou šanci jít do rozhodující sady.
Paul Drinkhall zvládl sedmisetové drama s Ning Gaem! Rozhodující sadu získal po výsledku 11:8.
Drinkhall má v duelu s Gaem dva mečboly! Také Adrian Crisan má dobře rozjetý set, vede 8:4 a usiluje o vyrovnání na 3:3.
Ning Gao a Paul Drinkhall spolu tvrdě bojují v rozhodujícím setu. Stav je 5:5.
Bojan Tokić jasně opanoval šestý set zápasu s Wangem. Ten uhrál jen tři míčky a Slovinec tak vítězí 4:2.
Francouz nakonec vyhrál pátý set 11:7.
Lebesson se rozehrál. V duelu s Crisanem má čtyři setboly na 3:2.
A je opravdu vyrovnáno! Ning Gao setbol využil a vynutil si sedmý set!
Ning Gao má setbol! Může srovnat na 3:3.
Výborný vstup Bojana Tokiće do šesté sady. Slovinský borec vede 3:0 a může zápas rozhodnout.
Ning Gao a Paul Drinkhall hrají vyrovnaný šestý set. Stav je nerozhodný 8:8.
Emmanuel Lebesson vyhrává čtvrtou sadu s Crisanem 11:9. Zápas je tedy srovnán na 2:2.
Tokić ale vyhrál 11:5 pátý set a zase je ve vedení.
Zengyi Wang získal čtvrtý set proti Tokoćovi v poměru 11:9 a srovnal zápas na 2:2.
Ning Gao ještě zabojoval a otočil pátý set s Drinkhallem. Snížil tedy na 2:3.
A své šance využívá. Rumun má tedy utkání proti světové třicítce solidně rozehrané.
Crisan má proti Lebessonovi dva setboly na vedení 2:1 na sety!
Adrian Crisan dominuje třetímu setu zápasu s Lebessonem. Vede v něm 8:4.
Také Drinkhall míří za postupem. V pátém setu vede nad Gaem 6:3.
Kristian Karlsson ukončil zápas s Jianan Wangem! Reprezentanta Konga přehrál 4:1 na sety.
Emmanuel Lebesson ve druhém setu deklasoval Rumuna Crisana 11:4 a srovnal stav zápasu.
Bojan Tokić jde do vedení 2:1 na sety. Polsko reprezentujícího Wanga udolal ve třetí sadě 11:6.
Paul Drinkhall splnil, co jsem avizoval. 11:3 ve čtvrté sadě a celkově vede 3:1 na sety.
Paul Drinkhall směřuje za vedením 3:1 na sety. Ve čtvrté sadě drtí Gaa 9:3.
Průběžné výsledky:

Zengyi Wang (POL) – Bojan Tokić (SLO) 1:1, 5:5
Ning Gao (SIN) – Paul Drinkhall (GBR) 1:2, 3:7
Kristian Karlsson (SWE) – Jianan Wang (CGO) 3:1, 4:2
Emmanuel Lebesson (FRA) – Adrian Crisan (ROU) 0:1, 7:3
Adrian Crisan vyhrál úvodní set s Lebessonem. Navíc po hladkém průběhu, francouzský hráč uhrál jen čtyři výměny. To Bojan Tokić srovnal duel s Wangem na 1:1.
Karlsson vede nad Jianan Wangem už 3:1, třetí set vyhrál 11:5.
Singapurec Ning Gao se dostal do hry a ve třetím setu dovolil Drinkhallovi jen tři míčky. Snížil tak na 1:2.
Do svého duelu vstoupili také Emmanuel Lebesson a Adrian Crisan. V úvodu vede 1:3 Rumun.
Zengyi Wang získal první set s Tokićem. Ve druhém ale vede 8:6 Slovinec.
Kristian Karlsson ovládl proti Wangovi třetí sadu. Tu získal jasným poměrem 11:3 a vede 2:1 na sety.
Ning Gao prohrál s Paulem Drinkhallem také druhý set. Tentokrát 6:11.
Zengyi Wang má setbol v první sadě zápasu s Bojanem Tokićem.
Jianan Wang reprezentující Kongo srovnal duel se Švédem Karlssonem. Druhý set získal poměrem 11:8.
Lei Kou vítězí v sedmém setu nad Omarem Assarem 12:10! Zatím nejvyrovnanější duel tohoto bloku zápasů je u konce!
Paul Drinkhall rozehrál zápas s Gaem dobře, první sadu vyhrál 11:7. Ve druhé zatím vede 4:3 Gao.
Kristian Karlsson začal proti Jianan Wangovi skvěle. První set Švéd opanoval výsledkem 11:6.
V tuto chvíli začíná také duel Zengyi Wang vs Bojan Tokić.
Lei Kou si vynutil rozhodující sedmou sadu. Šestou vyhrál nad Assarem 12:10!
Začaly už také další dva zápasy. Ning Gao prohrává v prvním setu 4:7 s Drinkhallem, Švéd Karlsson vede 8:6 nad Wangem.
Lei Kou se snaží odvrátit konec zápasu. V šestém setu má za stavu 11:10 setbol.
Ovidiu Ionescu to dotáhl do konce! V pátém setu vítězí 11:7 a celkově 4:1! Robert Gardos tak v Riu končí.
To Assar a Lei Kou začali šestý set. Egypťan vede 4:3.
Ovidiu Ionescu má za stavu 10:7 tři mečboly!
Ovidiu Ionescu bojuje o postup. Nad Robertem Gardosem vede 3:1 a 7:5 v páté sadě.
Omar Assar otočil pátou sadu s Lei Kou a vede nad Ukrajincem 3:2.
Dramatický čtvrtý set s Gardosem nakonec vyhrál 16:14 Ionnescu. Rumun vede 3:1 a je jedinou sadu od postupu.
Egypťan Assar bojuje. S Lei Kou hraje 2:2 na sety. V páté sadě však vede 5:2 ukrajinský hráč.
Robert Gardos a Ovidiu Ionescu svádějí ve čtvrté sadě nádhernou bitvu. Rakušan vede 14:13!
Skončil také slovenský zástupce Yang Wang. Ten nestačil na Arunu Quadriho, jemuž v pátém setu podlehl 6:11 a celkově padl 1:4.
Alexander Šibajev smetl Jakuba Dyjase 4:0 na sety. Favorizovaný Rus získal poslední sadu poměrem 11:9.
Šibajev má dva mečboly!
Alexander Šibajev (RUS) – Jakub Dyjas (POL) 3:0, 5:3
Aruna Quadri (NGR) – Yang Wang (SVK) 3:1, 2:2
Robert Gardos (AUT) – Ovidiu Ionescu (ROU) 1:2, 7:3
Lei Kou (UKR) – Omar Assar (EGY) 2:1, 5:6
Lei Kou svůj setbol využil a vede 2:1. Stejný výsledek platí také ve prospěch Ionescua v duelu s Gardosem.
Hned dva setboly na 3:1 má proti Yang Wangovi Aruna Quadri!
Lei Kou a Assar hrají hodně vyrovnaný třetí set. Kou má ale za stavu 12:11 setbol!
Alexander Šibajev kráčí za postupem. Nad Dyjasem vede 3:0 na sety!
Třetí sety zápasů Gardos – Ionescu a Lei Kou – Assar se blíží do koncovky. Ionenscu má setbol a ve druhém utkání je to 10:10.
Šibajev má v zápase s Dyjasem dva setboly na 3:0.
Aruna Quadri potvrzuje roli mírného favorita. Nad slovenským zástupcem vede 8:6 ve čtvrtém setu.
1:1 je to také v duelu mezi Lei Kou a Omarem Assarem. Ten získal druhou sadu poměrem 9:11.
Robert Gardos jasně ovládl druhý set s Rumunem Ionescem. Ten uhrál jen pět výměn a Gardos tak srovnal na 1:1.
Čínský Slovák Yang Wang prohrál třetí set s Quadrim 7:11 a celkově ztrácí 1:2.
Rus Šibajev zvládl také druhý set, který vyhrál 11:8.
Průběžné stavy:
Alexander Šibajev (RUS) – Jakub Dyjas (POL) 1:0, 9:6
Aruna Quadri (NGR) – Yang Wang (SVK) 1:1,7:2
Robert Gardos (AUT) – Ovidiu Ionescu (ROU) 0:1, 3:3
Lei Kou (UKR) – Omar Assar (EGY) 1:0, 8:8
Alexander Šibajev vede ve druhém setu nad Dyjasem 9:6 a je blízko vedení 2:0.
Aruna Quadri vstoupil do třetího setu duelu s Wangem lépe. Vede 4:1.
Ovidiu Ionescu už také vede. Roberta Gardose v prvním setu přehrál 11:9.
Pozitivní zpráva letí na Slovensko. Yang Wang srovnal zápas s Quadrim na 1:1, druhou sadu ovládl poměrem 11:7.
Šibajev urval úvodní set nad Dyjasem poměrem 11:9. Jednoznačnější byla první sada zápasu Lei Kou – Omar Assar. Ukrajinec ji vyhrál 11:5.
Zápas mezi Gardosem a Ionescem stále ještě nezačal. To Lei Kou vede 4:3 nad Assarem.
Aruna Quadri to dotáhl do konce! Wang tak bude muset dotahovat.
Alexander Šibajev hraje 4:4 v prvním setu s Jakube Dyjasem. To Nigerijec Quadri už má proti Yang Wangovi, jenž reprezentuje Slovensko, za stavu 10:7 setbol!
Máme tu první várku zápasů tohoto bloku z druhého kola turnaje mužů. Na všech stolech se začíná.
Program zápasů:

19:30
Alexander Šibajev (RUS) – Jakub Dyjas (POL)
Aruna Quadri (NGR) – Yang Wang (SVK)
Robert Gardos (AUT) – Ovidiu Ionescu (ROU)
Lei Kou (UKR) – Omar Assar (EGY)

20:30
Zengyi Wang (POL) – Bojan Tokić (SLO)
Ning Gao (SIN) – Paul Drinkhall (GBR)
Kristian Karlsson (SWE) – Jianan Wang (CGO)
Emmanuel Lebesson (FRA) – Adrian Crisan (ROU)
Ve 2. kole se představí Číňan Yang Wang, který reprezentuje Slovensko.
Srdečně zde vítám příznivce olympijského sportu a především stolního tenisu! V neděli v podvečer se hrají zápasy 2. kola mužské dvouhry. Žádný český zástupce se bohužel přes úvodní kolo neprobojoval.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 19:30.