OH - Stolní tenis - Týmy (ženy) – semifinále -  ONLINE PŘENOS -  15. srpna 2016   15:00

Týmy (ženy) – semifinále

15:00 semifinále

Pro tuto chvíli je to ode mě vše, díky za pozornost. Přeji příjemný zbytek dne.
Známe tedy finálovou dvojici, kterou utvoří Čína s Německem. Čínské hráčky dnes ukázaly, že by bylo velkým překvapením, kdyby nezískaly zlato. Singapur neměl téměř vůbec žádnou šanci. Finále se bude konat ve středu v 00:30 našeho času.
2. semifinále právě skončilo!
Liuová/Dingová – Yuová/Zhouová 3:0, Čína – Singapur 3:0!
11:9! Číňanky vítězí ve třetím a zároveň posledním setu a postupují do finále!
Vypadá to, že je definitivně rozhodnuto, Číňanky odskočily svým soupeřkám na 8:5 a dělí je pouhé tři míče od postupu do finále.
Singapurská dvojice se zatím drží ve třetí sadě, stav je 5:5.
Stav třetí sady je zatím vyrovnaný 3:3.
11:1! Naprostá dominance čínských hráček ve druhé sadě. Jediný set už tak dělí Čínu od postupu do finále.
Tohle je až poměrně kruté pro dvojici ze Singapuru, Liuová/Dingová vedou ve druhém setu už 9:1.
Čínská dvojice působí velmi suverénním dojmem. Ve druhém setu si ihned zkraje vybudovala náskok 3:0.
Liuová s Dingovou ovládají první set naprosto hladce, když vítězí výsledkem 11:4.
Číňanky se dostávají do vedení 6:3 a kráčí tak za ziskem první sady.
Možná poslední zápas tohoto duelu nabídne čtyřhra, za Čínu nastoupí dvojice Liuová/Dingová, která nastoupí proti dvojici Yuová/Zhouová. Stav prvního setu je momentálně vyrovnaný 3:3.
Dingová – Zhouová 3:1, Čína – Singapur 2:0!
Dingová vítězí ve čtvrtém setu naprosto jednoznačným způsobem 11:2 a po výsledku 3:1 na sety přibližuje Čínu do finále!
Nyní je stav již 6:1, vypadá to, že je rozhodnuto.
Čínská hráčka si jde nejspíše pro vítězství. Ve čtvrté sadě vede již 4:1.
Dingová – Zhouová 2:1 na sety!
Číňanka Dingová ovládla třetí set poměrem 11:6 a dostává se tak do vedení 2:1!
Dvoubodové vedení pro favoritku tohoto utkání, Dingová vede 8:6.
Obě hráčky nyní získali po dvou bodech, 6:5 vede čínská hráčka.
Dingová je zatím ve vedení v třetím setu, 4:3.
Dingová – Zhouová 1:1 na sety!
A je to nakonec singapurská hráčka, která vítězí ve druhém setu 11:9 a srovnává stav zápasu na 1:1!
Stav je nyní 9:9! Uvidíme, která z hráček nakonec dovede tuto vyrovnanou sadu do vítězného konce.
Zhouová je ale stále o něco blíže k zisku druhé sady, průběžný stav je 8:7 pro tuto hráčku.
Číňanka ale opět velmi rychle smazává svojí ztrátu a srovnává na 4:4.
Zhouová se stejně jako v prvním setu dostává do mírného vedení, stav je nyní 4:2 pro singapurskou hráčku.
Dingová – Zhouová 1:0 na sety!
Ano, Dingová vítězí v prvním setu poměrem 11:7 a ujímá se vedení!
Čínská hráčka začíná přebírat otěže zápasu do svých rukou, dostává se do vedení 8:6.
Dingové se ale bleskurychle podařilo srovnat stav první sady na 6:6.
Favoritkou je opět rozhodně čínská hráčka, Zhouová se ale rozhodně nevzdá bez boje, v prvním setu vede dokonce tato singapurská hráčka již 5:2!
Druhá dvouhra tohoto duelu nabídne souboj mezi čínskou hráčkou Ning Dingovou a singapurskou stolní tenistkou Yihan Zhouvou.
Liová – Fengová 3:0, Čína – Singapur 1:0!
Liová ovšem nechtěla připustit nějaké větší komplikace a ukončuje set výsledkem 11:9 a celkově vítězí 3:0 na sety!
Fengová se ale ještě nevzdává a srovnává na 9:9! Navíc půjde dvakrát podávat.
Nyní jí od vítězství dělí už pouze dva míčky, 9:7.
Čínská hráčka je čím dál tím blíže k zisku prvního bodu pro svůj tým, momentálně vede ve třetím setu 7:6.
Jazýčky vah se opět lehce překlonily na stranu Liové, která jde do vedení 5:4.
Fengová ovšem třemi míčky v řadě otáčí vývoj setu na svojí stranu, 3:2.
Číňanka se dostává hned na začátku třetí sady do vedení 2:0.
Liová – Fengová 2:0 na sety!
Ihned ten první Liová využívá a ujímá se vedení 2:0 na sety!
10:8 a dva setboly pro čínskou hráčku!
Liová si ale dokázala podržet oba dva své servisy a srovnat tak na 8:8.
Fengová se dostává dokonce do vedení 8:6 a má blíže k zisku setu, který by znamenal vyrovnání!
Fengová se po dlouhé době dostala alespoň o jediný bod do vedení, 6:5 pro tuto singapurskou hráčku.
Ani jedna z hráček se nemůže dostat do nějakého většího vedení, průběžný stav druhého setu je 4:4.
Stejně jako v první sadě, tak i ve druhé je stav na začátku vyrovnaný, 2:2.
Liová – Fengová 1:0 na sety.
12:10, to je výsledek prvního setu, po kterém se dostává do vedení čínská hráčka Liová!
Fengová dokázala odvrátit dva setboly soupeřky a srovnat stav na 10:10!
Liová ale dokázala otočit vývoj první sady a už pouhé dva míče jí dělí od zisku setu, 9:8.
Fengová se zatím se svojí soupeřku drží ve vyrovnaném skóre. Nyní je to právě dokonce ona, která vede v prvním setu 7:6.
Začátek první sady je vyrovnaný. Liová vede 3:2.
První dvouhru obstará čínská hráčka Liová, která se utká s hráčkou Singapuru Fengovou.