Euroliga - ženy -  ONLINE PŘENOS -  USK Praha : Famila Schio - 6. března 2024   19:00

USK Praha
Bestagnová, Crippaová, Guirantesová, Juhaszová, Keysová, Parksová, Pennaová, Sivkaová, Sottanaová (C), Veronaová, Reisingerová

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Hezký zbytek dne.
Utkání je u konce. USK i ve druhé půli pokračovalo ve výborném výkonu a díky efektivitě v zakončení bylo lepším týmem a dotáhlo ho do vítězného konce. USK tak postupuje do Final Four, tedy mezi čtyři nejlepší týmy.
39:04'
Condeová to zkusila za tři body, ale neuspěla.
38:18'
Magbegorová znovu uspěla střelou za dva body.
37:37'
Magbegorová dostala pod koš hezkou nahrávku a uspěla střelou za dva body.
37:04'
Condeová házela dva trestné hody a oba úspěšně proměnila.
36:29'
Guirantesová se protáhla kolem Voráčkové a zakončila střelou za dva body.
35:50'
Parksová to zkusila za tři body, avšak neúspěšně.
35:23'
Juhaszová rychle přešla do útoku a uspěla střelou za dva body.
34:49'
Cazaorlaová krásně naservírovala míč Saballyové, která se střelou za dva body nemýlila.
34:20'
Na druhé straně přišel rychlý protiútok zakončený úspěšným pokusem Sottanaové.
33:43'
Veronika Voráčková uspěla hezkou střelou za dva body ze střední vzdálenosti.
33:12'
Za tři body uspěla na druhé straně Saballyová.
32:58'
Juhaszová uspěla střelou za tři body.
32:33'
Další úspěšná dvoubodová střela od Saballyové.
32:02'
Nájezd USK z pravé strany nebyl úspěšný.
Hofová ho proměnila.
31:25'
Hofová uspěla z prostoru pod košem za dva body a byla u toho faulovaná. Jeden trestný hod pro USK, který zahraje právě Hofová.
30:55'
Condeová znovu zkoušela střelu za tři body, ale tentokrát neuspěla.
29:59'
Condeová to zkusila pár desetin sekundy před koncem třetí čtvrtiny za tři body a současně s klaksonem se jí to povedlo a pokus za tři body je platný.
29:44'
Míč mimo palubovku. Balon budou mít domácí hráčky. USK.
29:26'
Guirantesová zahrávala dva trestné hody, které oba proměnila.
29:24'
Vyoralová zkusila z dálky střelu za tři body, ale koš netrefila.
28:43'
Magbegorová se hezky protáhla pod koš a úspěšně zakončila za dva body.
Oddechový čas pro tým ZVVZ USK Praha.
28:19'
Bestagnová to zkusila za tři body a byla úspěšná.
27:46'
Guirantesová zkusila střelu za tři body, ale neuspěla. Míč pak získala Juhaszová, která nedala střelu za dva body.
27:25'
Po faulu házelo dva trestné hody Schio, které v obou případech proměnila Sivkaová.
26:53'
Parksová navíc domácí hráčku při zakončení faulovala a Ayayiová zahrávala jeden trestný hod, který proměnila.
26:53'
Ayayiová dostala míč hezky do běhu a dovezla ho až do koše a jsou to další dva body pro USK.
26:36'
Saballyové odpískány kroky. Míč pro hráčky Schia.
26:18'
Parksová zahrávala dva trestné hody a oba proměnila.
26:18'
Faul Cazorlaové.
26:02'
USK zahrávalo dva trestné hody, ale ani jeden neproměnilo.
25:43'
Guirantesová hezky uvolnila Parksovou, pak jí poslala míč a Parksová uspěla střelou za dva body.
Oddechový čas pro tým Beretta Famila Schio.
25:00'
Ayayiová uspěla s pěknou střelou z dálky za tři body.
24:40'
Saballyová úspěšně doskočila míč a dopíchla ho do koše.
Keysová proměnila ale pouze jeden.
24:15'
Další odpískaný faul USK, tentokrát proti Keysové. Dva trestné hody pro Schio.
23:54'
USK odpískány kroky.
23:34'
Guirantesová byla při zakončení faulovaná Magbegorovou. Jeden trestný hod pro Schio.
23:14'
Nyní to zkusila Condeová, ale její pokus nebyl úspěšný.
22:44'
Cazorlaová přešla do rychlého útoku a proměnila střelu za dva body.
22:12'
Také Ayaiová zkusila střelu za tři body, která nebyla úspěšná. Pro míč si následně doskočila Voráčková, ale ani ona neuspěla.
21:57'
Schio zkusilo střelu za tři body, ale neuspělo.
21:35'
Po krásné akci se míč po parádní nahrávce Condeové dostal k Magbegorové, která opět skóruje za dva body.
21:20'
Další dva body od Magbegorové.
21:05'
Guirantesová se nedokázala prosadit z velmi těžké pozice.
20:39'
Ayayiová sehrála hezkou akci se zakončující Magbegorovou, která pak uspěla se střelou za dva body.
20:01'
Začala třetí čtvrtina.
Je za námi první půle dnešního utkání. V první čtvrtině byla hra hodně vyrovnaná a vyrovnaným skóre také první čtvrtina skončila. Ve druhé čtvrtině se ale Schio začalo střelecky trápit, naopak USK bylo efektivní v koncovce a i díky tomu vede po první půli o 12 bodů. Druhý poločas začne zhruba v 19:55.
20:00'
Druhá čtvrtina skončila.
19:31'
Na druhé straně uspěla Veronika Voráčková střelou za dva body.
19:12'
Juhaszová zahrávala dva trestné hody, ale proměnila jen jeden.
18:57'
18:43'
Míč mimo palubovku. Rozehrávat bude USK.
18:27'
Condeová ale nyní faulovala. Schio bude mít míč.
18:19'
Condeová neuspěla při zakončení z pozice pod košem.
17:34'
Sottanaová se pokusila znovu uspět střelou za tři body, což se jí povedlo a snižuje na rozdíl devíti bodů.
16:35'
Saballyová skvěle sebrala míč hráčce Schia, vydala se dopředu a ještě nahrála Magbegorové, která uspěla za dva body.
16:12'
Další úspěšná dvoubodová střela Saballyové.
16:01'
Veronaová se dopustila třetí osobní chyby.
15:46'
Juhaszová dostala nahrávku od Parksové, ale neuspěla za dva body.
15:27'
Voráčková to zkusila za tři body, ale koš netrefila.
15:10'
Magbegorová skvělým doskokem obrala o míč jednu z hráček Schia.
14:37'
Faul na hráčky USK. Balon tedy budou mít domácí.
14:15'
Saballyová obrala hráčku Schia o balon, vyrazila dopředu a uspěla střelou za dva body z pod koše.
13:53'
Saballyová hezkou akcí dovezla míč až do koše úspěšnou střelou za dva body.
13:31'
13:24'
USK dobře ubránilo další útočnou akci Schia.
13:14'
Ani USK teď nestihlo zakončit do vymezených 24 sekund.
13:05'
Míč, který mělo Schio skončil mimo palubovku. Balón pro USK.
12:48'
Schiu vypršelo 24 sekund na zakončení. Předtím hráčky USK skvěle ubránily útok Schia.
12:14'
Ayayiová zahrává dva trestné hody.
12:14'
Na druhé straně se snažilo Schio srovnat, ale střela za dva body nebyla úspěšná.
11:50'
Vyoralová uspěla dobrou střelou za dva body a USK opět vede.
11:35'
Hráčky Schia si nyní neporozuměly a míč skončil mimo palubovku. Balon pro USK.
11:16'
USK sebraly balon hráčkám Schia, ale posléze jim míč skončil mimo palubovku, takže ho budou mít hráčky Schia.
10:58'
Faul na Bestagnovou. Míč bude mít Schio.
10:31'
Na druhé straně ale odpovídá stejným způsobem Voráčková.
09:40'
Míč šel do zámezí. Rozehrávat budou domácí hráčky.
09:16'
Bestagnová uspěla za dva body a srovnává skóre.
09:02'
Voráčková proměnila střelu za dva body a posílá USK do vedení. Voráčková ještě bude házet jeden trestný hod.
09:00'
Poslední minuta první čtvrtiny.
08:33'
USK kvůli krokům přišlo o míč a má ho Schio.
08:12'
Guirantesová neuspěla z pod koše.
07:34'
Jedna z hráček Schia zkusila střelu za tři body, ale neuspěla.
07:10'
Ayayiová byla úspěšná a po krásné kombinaci dává střelu za dva body.
06:20'
Hofová uspěla za dva body a USK ztrácí tři body.
06:12'
05:50'
Condeová pokračuje ve skvělém výkonu a povedenou střelou přidává další dva body pro USK.
05:30'
Ayayiová skvělým obranným zákrokem nedovolila hráčce Schia dostat míč do koše.
04:57'
Keysová ale proměnila střelu za dva body a Schio opět vede o 6 bodů.
04:30'
Condeová odčinila faul a uspěla za dva body. Navíc to bylo s faulem, takže trestný hod pro USK.
Schio dokázalo proměnit trestný hod a vede 11:7.
04:12'
Condeová faulovala a Schio bude házet jeden trestný hod.
03:45'
Schio bude házet dva trestné hody.
03:27'
Voráčková snižuje na rozdíl jediného bodu střelou za dva body.
03:06'
Magbegorová neuspěla se střelou pod košem.
02:32'
Condeová je první úspěšnou střelkyní domácích za dva body.
Juhaszová uspěla střelou za dva body.
00:55'
Schio to znovu zkusilo za tři body, ale neúspěšně.
00:20'
Parksová úspěšně za tři body.
00:10'
Faul Cazorlaové. Rozehrávat bude Schio.
00:01'

ZVVZ USK Praha: Andělová, Ayayiová, Cazorlaová, Condeová, Hofová, Magbegorová, Saballyová, Šípová, Voráčková, Vyoralová (C)
Trenér: Natália Hejková

Beretta Famila Schio: Bestagnová, Crippaová, Guirantesová, Juhaszová, Keysová, Parksová, Pennaová, Sivkaová, Sottanaová (C), Veronaová
Trenér: Dikaioulakos.
Dobrý den všem fanouškům dobrého evropského basketbalu! Vítám vás u přenosu z utkání čtvrtfinále Euroligy žen mezi domácím týmem ZVVZ USK Praha a hostujícím Schiem. Dnešní utkání rozhodne o tom, který tým se dostane mezi 4 nejlepší týmy. Stav série, která se hraje na dvě vítězná utkání, je 1:1. USK nejprve doma vyhrálo 78:60. Nejvíce bodů si v tomto utkání připsala Australanka Ezi Magbegorová, která zapsala 15 bodů, 10 doskoků a 1 asistenci. V odvetě na palubovce italského týmu pak Schio vyhrálo 73:61 a srovnalo stav série na 1:1. V tomto utkání měla nejvíc bodů za USK Francouzka Valeriane Ayayiová, která měla 19 bodů, 7 doskoků a 5 asistencí. Svěřenkyně trenérky Hejkové ale doma hrají velmi dobře a budou mírnými favoritkami. Utkání ve Sportovní hale Královka začíná s úderem 19. hodiny.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.