Pátý dílek Fnatic. 21letý talent posiluje legendární švédskou organizaci | iSport.cz
13. ledna 2021 • 07:30

Pátý dílek Fnatic. 21letý talent posiluje legendární švédskou organizaci

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
Jackinho novou posilou Fnatic
TOP VIDEA
Sparta - Mladá Boleslav: Pavelka přichystal pozici Karlssonovi. Švéd prostřelil Diviše, 1:0
Guľa: Ceníme si týmového vítězství, gól jsme tam dotlačili
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeden příběh končí, další začíná. Fanoušci Fnatic nemohli dlouho smutnit, po odchodu Robina „flusha“ Rönnquista vítají nového člena švédského celku. Stal se jím Jack „Jackinho⁠“ Ström Mattsson.„Hrát za Fnatic bylo mým snem,” říká Jackinho. „Pamatuju si, jak jsem v roce 2015 sledoval Fnatic vs NiP a říkal si, že jednou chci být na jejich místě. Byla to dlouhá a trnitá cesta. Tohle je teprve začátek,“ těší se další mladá hvězda Fnatic na rok 2021 v dresu švédské organizace.

Tu po svém třetím stintu opustil Flusha, dlouholetá opora, která však poslední ročníky neodehrála v nejlepší formě. „Seňor VAC“, jak se Švédovi přezdívá, se rozhodl pro novou kapitolu své bohaté kariéry a do nové etapy vkročí s Timothym „autimatic“ Tem a Miikkou „suNny“ Kemppim.

Jackinho byl dříve součástí nejedné švédské organizace (Ancient, Red Reserve, Kepsilon), na mezinárodní scéně je však téměř nováčkem.

Na domácí půdě se stal mladý sniper v posledním roce trojnásobným vítězem HLTV.org eventů Doritos Open 2, Svenska Elitserien Spring a Yalla Cup Winter. Na posledním jmenovaném si Jackinho zahrál se známými jmény světové Counter-Strike scény jako Jonas „Lekr0“ Oloffson či Fredrik „REZ“ Sterner.

Proti dalším světoznámým playerům si Jackinho zahraje znovu již v dresu Fnatic, se kterými se pokusí mimojiné kvalifikovat na katowické IEM.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud