8. listopadu 2022 • 11:01

Carzzy měl údajně blízko k přestupu k Fnatic, nakonec se ale rozhodl vrátit k MAD Lions

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kroměříž proti Slavii trhla rekord a potvrdila vzestup. Vzory? Klubový šéf zmiňuje i ligový klub
Vítejte v malé NHL. Čeští junioři Zielinski a Glas ukázali podmínky v kanadském Monctonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po jedné sezoně v Team Vitality se Carzzy údajně vrací k MAD Lions. Ve hře byla i nabídka z Fnatic, český bot lajner Matyáš “Carzzy” Orság ale upřednostnil svůj bývalý tým.Návrat domů

Opětovné střetnutí dvojice českých hráčů Humanoida a Carzzyho se nekoná. Spekulace hovoří o Carzzyho velkém návratu k MAD Lions, ve kterém strávil většinu své profesionální kariéry.

Carzzy se na konci loňského roku rozhodl zkusit štěstí s Team Vitality, které si slibovalo dominovat evropské scéně. Hvězdná sestava, kde si Carzzy zahrál po boku Perkze nebo Alphariho, se ale nekvalifikovala ani na LEC Summer Split playoff a Carzzy byl následně uvolněn si hledat nové angažmá.

Na základě reportu investigativního novináře Seegera si Carzzy volil mezi nabídkami týmů MAD Lions a Fnatic. K překvapení široké veřejnosti se rozhodl vrátit ke svému bývalému zaměstnavateli, čímž přišel o možnost postavit se opět po bok Humanoida.

Otazník visí i nad osudem Němce Upseta, současného ADC týmu Fnatic. Jestliže se Fnatic zajímal o českého hráče, nebude mít Upset nic jisté, stejně jako UNF0RGIVEN z MAD Lions. Jak se situace nakonec vyvine se snad brzy dozvíme z oficiálních zdrojů.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud