27. prosince 2022 • 14:10

VIDEO: LoLko, twitch a luxusní auto. Xnapy nedá dopustit na svůj Mercedes, co ostatní influenceři?

Autor: CNC, David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Stálo mě to nehty, ale hrajme v zimě, říká Sionko. Co dál s Krejčím a Kováčem?
Sněhová liga? Panenka: Za nás se hrálo na škváře. Dnes je to jednodušší
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vyrostli na počítačových hrách. Na bezesné noci s World of Warcraft nebo Dotou už prostor v jejich nabitých kalendářích nemají, přesto si svoji lásku k hraní přenesli do výnosných byznys modelů. Mrkněte se na video showcase a fotogalerii z Car Media Day s influencery z oblasti esportu a gamingu.S nápadem pozvat slavné streamery a influencery do Holešovic, kde Czech News Center sídlí, přišel Filip Štěrba. Šéf esportové sekce CNC chtěl přehlídkou nadupaných aut ukázat širší veřejnosti, že hraním počítačových titulů a dalších aktivit kolem nich se dá velice slušně živit. 

“Drtivá většina aktérů jsou mladí lidé, kteří mají nádherné a drahé vozy. Na ně si vydělali právě svým vztahem ke gamingu, esportu, streamingu nebo influencingu,” vysvětluje Štěrba. 

V čem jezdí Dev1, Xnapy a Lady Hoonigan?

Královna smyků Nina Zagoždžon alias Lady Hoonigan si v minulosti ráda zahrála třeba Counter-Strike nebo League of Legends. Pak propadla driftování. “Bože, já to prostě miluji. Ta rychlost, ten dým. Tím autem, které si poskládáš, můžeš vyjádřit sám sebe,” odhaluje.

Má vlastní školu smyku a věnuje se i závodění v tomto motorsportovém odvětví či kaskadérství. Její Toyota Supra MK5 je nepřehlédnutelná. V současnosti si v nabitém programu našla místo na streamování. Aktivně se věnuje na chatu své komunitě a dokonce i oprášila své dovednosti ve zmíněném League of Legends.

Petr Jirák alias Xnapy je jednou z nejvýraznějších osobností na českém internetu. Jeho streamovací účet sleduje téměř 200 tisíc fanoušků. Petr stojí také za zásadním rozvojem gamingu a esportu na československé scéně a to zejména v titulu League of Legends. Díky svým aktivitám si mohl dovolit pořídit elegantní Mercedes C63s v matné černé, jehož cena se pohybuje mezi 3 až 3,5 miliony korun.

Fanouškem rychlých aut je také spolupracovník a kamarád lídra našeho žebříčku Xnapyho. COO EksDee Michael Florian na rozdíl od svého kolegy nesázel na Německo, ale “lovil” za oceánem. Michael je hrdým majitelem “ameriky” Dodge Challenger 2020 Scatpack. 

A co Dev1? Tenhle zkušený analytik, caster a moderátor Counter-Strike, který má vlastní specializovaný gamingový obchod, si pořídil kultovní Audi R8. 

Brute má svojí racingovou sekci

Alexa Škodová miluje zaprášené cesty Rallye závodů. V týmu Brute Racing aktuálně zastává pozici ko-pilota. Leží tak na ní zodpovědnost správné navigace a rychlé, věcné komunikace s řidičem.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud