5. září 2022 • 10:45

Začíná Liga mistrů! Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o ceny v hodnotě 70 tisíc

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ranaři v lize: Houšteckého syn a Robocop. Kdo nadává i rohovým praporkům?
Ideální sestava před derby podle Radka Špryňara
VŠECHNA VIDEA ZDE

No konečně! Prestižní fotbalová soutěž nejlepších evropských týmů je zpět. A s Ligou mistrů se můžete těšit i na tuhé boje v Sazka Fantasy. Sestav si svůj hvězdný tým a hraj o ceny za 70 tisíc korun a 6 zájezdů na fotbal.V podzimní části Ligy mistrů budeme hrát o výhry za 70 000 Kč a 6 poukazů na zájezd na fotbal dle vlastního výběru od společnosti Fotbaltour v hodnotě 10 000 Kč. O ceny se bude soutěžit jak v jednotlivých kolech, tak za celkové pořadí v turnaji. Už toto úterý startuje první kolo, ve kterém hraje o odměny za 10 000 korun.

Výhry za celkové pořadí i v každém kole

V každém podzimním kole si zasoutěžíme o ceny za více než 10 000 Kč a celkoví vítězové turnaje si navíc odnesou následující ceny:

1. místo: 4 000 Kč

2. místo: 3 000 Kč

3. místo: 2 000 Kč

4.-9. místo: 500 Kč

Udělej změny!

Tým si lze upravovat až do samého začátku prvního zápasu každého kola. Můžeš se tak ke svému týmu vrátit a změnit ho podle nejaktuálnějších informací.

Tým se přenáší do dalšího kola

V rámci turnaje bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do dalšího. Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a sbírá pro tebe body.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Články odjinud