Hotovo! Slavia má nového trenéra, "sešívané" povede Beránek | iSport.cz
16. června 2014 • 15:30

Hotovo! Slavia má nového trenéra, "sešívané" povede Beránek

Autor:
Reklama
Hotovo! Slavia má nového trenéra, "sešívané" povede Beránek
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
Hokejové hvězdy ve druhé lize. Hlinka a Bednář naskočili za Vrchlabí Hokejové hvězdy ve druhé lize. Hlinka a Bednář naskočili za Vrchlabí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Miroslav Beránek se stal novým koučem pražské Slavie, se kterou dnes podepsal smlouvu. Na lavičce nahrazuje Nizozemce Alexe Pastoora. Ten se ujal funkce asistenta trenéra v Alkmaaru. Oficiálně bude Beránek představen na úterní tiskové konferenci.Byť se o Miroslavu Beránkovi rovněž spekulovalo, favoritem na uvolněný trenérský post ve Slavii byl v posledních dnech Pavel Hapal. Poté, co jej "sešívaní" kontaktovali, dostal svolení od slovenské Senice k vyjednávání s vršovickým klubem.

Slavia se ale nakonec dohodla s Beránkem, který již ve Slavii působil v letech 1994-1995 i 2001-2003.

„Je to pro mě velká výzva. Slavii se v poslední době nedařilo. Chtěl bych, aby se nám povedlo vrátit slávistům naději, víru a hrdost,“ řekl pro slavia.cz Beránek. Čeká nás práce ve velkém tempu, na kterou se těším, budeme chtít vrátit Slavii tam, kam patří, dodal.

Beránek koučoval mimo jiné také Blšany, byl asistentem Karla Brücknera u národního týmu a reprezentační jednadvacítku dovedl ke zlatému triumfu na mistrovství Evropy. Naposledy vedl reprezentaci Kazachstánu a tamější klub Astana.

 


Články odjinud


Články odjinud