22. září 2014 • 16:38

Trik jako od Ronalda! Kukec z Baníku vyšachoval plzeňského Hořavu

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slovensko - Lotyšsko 2:3sn. Lotyši udrželi naději na čtvrtfinále
SESTŘIH: Zlín - Bohemians 1:2. Domácí nad propastí, rozhodly dvě trefy Prekopa
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Z pohledu výsledku utkání ta situace nic neřešila. Přesto Davor Kukec svým kouskem potěšil oko fotbalového diváka. Ostravský útočník předvedl v ligovém zápase na hřišti Viktorie Plzeň fotbalovou parádu, kterou si na trávnících dovolí hvězdy jako Cristiano Ronaldo nebo Neymar. Bohužel pro Baník akce neskončila gólem a hosté odjížděli domů s porážkou 0:2.Zápas spěl ke svému konci, o vítězství favorizované Plzně už nikdo nepochyboval. Střídající Davor Kukec si možná i proto dovolil na hřišti věc, jakou ovládají jen ti největší borci.

Chorvatský ofenzivní hráč přišel na hřiště v 83. minutě, kdy vystřídal Azeveda. O chvilku později předvedl, že patří k ofenzivním hráčům s mimořádným technickým nadáním.

Kukec se zády k brance ocitl s míčem v blízkosti rohového praporku, na záda mu dýchal Tomáš Hořava. Co teď? Ve zdánlivě neřešitelné situaci vymyslel ostravský forvard velkou kulišárnu.

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava: Klička Davora Kukece
Video se připravuje ...

Balon si v otočce píchl mezi nohama Hořavy, dostal se před zkoprnělého záložníka a pelášil na bránu. Slibně rozjetou akci zastavil až Lukáš Hejda, který Kukecovi zablokoval následnou přihrávku.

Baník z celé situace vytěžil pouze rohový kop, Kukecova finta ale opravdu stála za to. "To byla fotbalová lahůdka. Otočka, při ní okamžité posunutí míče. Hořava vůbec nestačil reagovat. Nádhera, tohle si můžeme pouštět dokolečka," chválil celou akci během přenosu ČT spolukomentátor utkání a bývalý ligový hráč Martin Hyský.

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava: Kompletní sestřih
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud