VIDEO: Nachytali sami sebe. Geniální signál Příbrami byl ofsajd | iSport.cz
30. listopadu 2014 • 04:59

VIDEO: Nachytali sami sebe. Geniální signál Příbrami byl ofsajd

Autor: pod
Signál předvedla parádní signál z rohu, ale hned na začátku to byl ofsajd...
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Příbramští fotbalisté parádním signálem rozhodli duel s Libercem a okouzlili všechny fanoušky. Video s precizně provedeným rohovým kopem se okamžitě začalo šířit po internetu. I když, precizně... Opakované záběry totiž objevily něco, čeho si ani rozhodčí nevšimli. Gól Příbrami padl z ofsajdu.Je pochopitelné, že pozornost diváků si získal spíše signál samotný. Skutečně parádní finta. Při detailnějším záběru si ale někteří fanoušci všimli Pilíkova postavení mimo hru.

Podle mě byl jednoznačně ofsajd. I to zastavení míče je vlastně přihrávka a v tu chvíli byl ten hráč ještě u rohovýho praporku... takže ofsajd podle mě jasnej,“ všiml si v komentářích na iSport.cz Jirka Plachý.

Srážka dvou vláčků, lob a GÓL! Příbrami konečně vyšel geniální signál

A je to přesně tak. Kapitán Pilík rozehrál na Zemana, který ho svým dotykem vystavil do ofsajdu. Velkou měrou k tomu přispělo i to, že Liberec nepostavil žádného hráče k přední ani zadní tyči své branky, což je dost neobvyklé.

A zmátlo to nejen fanoušky, ale také arbitry utkání. Ti totiž neváhali a gól Příbrami uznali. Stav 1:0 už vydržel do konce utkání a Liberec tak zůstal bez bodu.

KOMPLETNÍ SESTŘIH: Příbram - Liberec 1:0

 


Články odjinud


Články odjinud