Chyby sudích v zápase Hradce s Plzní. Dvě branky neměly platit | iSport.cz
3. března 2015 • 04:50

Chyby sudích v zápase Hradce s Plzní. Dvě branky neměly platit

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
RENTGEN: Bucha jako produktivnější Darida. Rozhodne šlágr s Jabloncem?
TOP 5 týmů NHL pro play off: Tampa už nevyhoří, neodepisujte Pittsburgh
VŠECHNA VIDEA ZDE

Odpověď na vedoucí branku Plzně přišla z kopaček hradeckých fotbalistů velmi rychle. Po úniku Daniela Trubače, který využil zmatků v západočeské rozehrávce, na 1:1 vyrovnával Aleš Čermák. Trefa domácího hráče však neměla platit, předcházel jí neodmávaný ofsajd Haliloviče. Druhou chybu udělali sudí ke konci zápasu. Před vítězným zásahem plzeňského Rajtorala totiž Pilař fauloval Čermáka. I tento gól neměl platit.Ofsajd při prvním gólu Hradce

Mladý záložník Hradce Daniel Trubač v úvodu utkání rozjel akci, která vedla k vyrovnávací trefě domácího týmu. V 7. minutě vystihl zaváhání Hubníka po špatné rozehrávce Kozáčika. Míč si však hodně předkopl, o balon se prali Ondřej Vaněk s Emirem Halilovičem. Ten ale stál v ofsajdovém postavení. Sváděl těsný souboj s bránícím hráčem, tudíž se aktivně zapojil do hry. V takové situaci je jedno, který z hráčů hrál balon první. Akce skončila gólem Aleše Čermáka, chyba jde na vrub čárového rozhodčího.

Hradec Králové - Plzeň: Viktoria chybovala a Čermák dal na 1:1

Faul Pilaře při brance Rajtorala

Sudí Emanuel Marek musel řešit ještě jednu složitou situaci. Pochybení se dopustil před třetím gólem Viktorie v 76. minutě, který rozhodl o třech západočeských bodech. Neodpískal totiž faul Pilaře na Čermáka a nechal pokračovat v akci. Poté si ještě na hranici pravidel počínal i Kolář, aby nakonec celá akce skončila přesným zakončením Rajtorala. Plzeň díky tomu slavila důležité vítězství 3:2.

Hradec Králové - Plzeň: Gól Františka Rajtorala na 2:3

CELÝ SESTŘIH: Hradec Králové – Plzeň 2:3

Daniel Kolář gratuluje Vaňkovi ke vstřelené brance
Daniel Kolář gratuluje Vaňkovi ke vstřelené brance

 


Články odjinud


Články odjinud