Ljevakovič rozhodl bodlem! Takhle střílí góly i Ronaldinho, smál se | iSport.cz
Pavel Janega
12. září 2015 • 20:53

Ljevakovič rozhodl bodlem! Takhle střílí góly i Ronaldinho, smál se

Autor: Pavel Janega
TOP VIDEA
BANÍK 2003-04 (I. část): Vrba měl obří vliv na titul. Jak se tým rodil?
Kvitová o zrušeném Wimbledonu: Můj oblíbený turnaj, ale jsou důležitější věci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po narážečce se Štěpánem Vachouškem vběhl do vápna a nic nevymýšlel. Balon jednoduše napálil bodlem a skóroval. "Nešlo to trefit lépe!" smál se netradiční střelec Admir Ljevakovič. Díky jeho brance Teplice zdolaly Bohemians 2:1.Bylo to opravdu bodlo?
"Jasné bodlo. Neměl jsem čas přemýšlet, jak to trefit. Líp to ani nešlo. Viděl jsem, že takhle střílí góly i Ronaldinho. Měl jsem ale trošku štěstí, protože míč asi někomu prolétl mezi nohama."

A to jste mohl skórovat i po střele z obrovské vzdálenosti. Co chybělo?
"Fakt jen kousek a byl to krásný gól. Kdybych ho dal, tak bych mohl skoncovat s fotbalem (směje se). Brankář Zlámal se tam už klepal, ale pak to nějak bohužel vytáhl."

Teplice - Bohemians: Šance Admira Ljevakoviče

Vítězství ale Teplice udržely a získaly důležité tři body...
"Už před zápasem jsem říkal, že bych byl spokojený s vítězstvím, i kdyby naše hra byla špatná. Ale proti Bohemce, myslím, jsme hráli dobře. Výsledek 2:1 je super, i když jsme to v závěru měli složité, protože Bohemka začala hrát vabank."

Trošku bylo znát, že se na obou týmech podepsala dlouhá přestávka. Souhlasíte?
"Ta pauza byla špatná. Nevím, proč to takhle FAČR vymyslela. Zase asi budeme čekat na zimu, a pak hrát po kolena ve sněhu... Je to škoda. Ale kluci se s tím dobře poprali."

Bylo to z tohoto pohledu hodně náročné?
"Jo, prvních patnáct minut jsem byl zavařený jako moje manželka (usmívá se). Je to blbé, ale říkám vám pravdu. Nechci se nijak vymlouvat, ale z toho zápasového rytmu po takové pauze vypadneš."

CELÝ SESTŘIH: Teplice - Bohemians 1905 2:1

 


Články odjinud


Články odjinud