Nivaldo se vrací! Teplice mají svou hvězdu zpátky | iSport.cz
2. ledna 2016 • 10:00

Nivaldo se vrací! Teplice mají svou hvězdu zpátky

Autor: pj
Nivaldo se vrací do Teplic
TOP VIDEA
BANÍK 2003-04 (I. část): Vrba měl obří vliv na titul. Jak se tým rodil?
Kvitová o zrušeném Wimbledonu: Můj oblíbený turnaj, ale jsou důležitější věci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po několikaměsíční zkušenosti v Dinamu Minsk se technický záložník Nivaldo vrací do Teplic, kde působil v letech 2013-2015. Kapverdský fotbalista podepsal na Stínadlech smlouvu do léta 2017."Jsme moc rádi, že se Nivaldo rozhodl k návratu do Teplic. Ale bylo pro nás podmínkou, že přijde na delší kontrakt, proto jsme domluveni až do léta 2017. Po půlroční pauze bude hráč muset dotrénovat a najít herní rytmus, ale myslím si, že Nivaldo svoji hráčskou kvalitu v Synot lize jasně ukázal," uvedl sportovní ředitel Jan Skýpala na klubovém webu.

Reprezentant Kapverd působil v Teplicích během svého prvního angažmá od léta 2013 do dubna 2015. Po příchodu z portugalské Coimbry se stal ihned klíčovou postavu týmu. Odehrál 48 zápasů, v nichž vstřelil osm branek a připsal si jedenáct asistencí.

Do Dinama Minsk odešel poté, co odmítl nabídku na prodloužení smlouvy. V běloruském klubu však sedmadvacetiletý záložník nepůsobí již od konce léta, kdy se dohodl na předčasném ukončení kontraktu na základě neplnění smluvních podmínek ze strany klubu. Do Teplic tak přichází Nivaldo zadarmo coby volný hráč.

Po Davoru Kukecovi a Davidu Vaněčkovi je zároveň třetí zimní posilou Severočechů. Ti nyní hledají také nové hráče do obrany. "Doplnění obranné čtveřice je priorita zimní přípravy," uvedl Skýpala s tím, že Teplice pozvaly na testy bulharského stopera Plamena Krachunova ze Slavie Sofia. "Přestup dalšího stopera je na spadnutí a měl by být dotažen v nejbližších dnech," dodal.

Teplice - Slavia Praha: Gól domácího Nivalda na 2:0

Jablonec - Teplice: Gól Nivalda na 2:1

NEJ finty podzimu. Kukecův trik v Plzni i Hušbauerova klička

 


Články odjinud


Články odjinud