Výhodný obchod Liberce: Folprecht míří do Baku, dostane 10x větší plat | iSport.cz
29. prosince 2016 • 13:39

Výhodný obchod Liberce: Folprecht míří do Baku, dostane 10x větší plat

Autor: kub
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever
Sparta - Karlovy Vary: Jurčina zlomil hokejku, jeho střela se odrazila do branky, 1:1 Sparta - Karlovy Vary: Jurčina zlomil hokejku, jeho střela se odrazila do branky, 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovan Liberec opouští záložník Zdeněk Folprecht. Stabilní člen základní sestavy třináctého týmu tabulky odchází na půlroční hostování do ázerbájdžánského Něftči Baku. „Je to výhodné pro Zdeňka i pro klub,“ řekl deníku Sport zdroj z hráčova okolí.Liberec dostane odstupné 400 tisíc korun a pětadvacetiletý hráč si podle neoficiálních informací přijde na břehu Kaspického moře na desetkrát vyšší plat, než který pobíral ve Slovanu.

Folprecht, který je odchovancem pražské Sparty, přišel do Liberce loni v létě, a za rok a půl zde nasbíral 52 soutěžních startů, v nichž zaznamenal tři góly. Už před ním Slovan opustili Slováci Filip Lesniak a Igor Súkenník, kterým skončilo hostování. Svolení hledat si nové angažmá dostali i Miroslav Markovič, Milan Nitrianský a Vojtěch Hadaščok.

„A nemusí to být ani z toho důvodu, že by neodvedli dobrou práci. My prostě to mužstvo musíme poskládat jinak,“ uvedl sportovní ředitel Liberce Jan Nezmar.

Fotbalové přestupy sledujte ONLINE ZDE >>>

Karviná - Liberec: Parádní Laštůvkův zákrok – vytáhl Folprechtovu prudkou hlavičku

 


Články odjinud


Články odjinud