Výhodný obchod Liberce: Folprecht míří do Baku, dostane 10x větší plat | iSport.cz
29. prosince 2016 • 13:39

Výhodný obchod Liberce: Folprecht míří do Baku, dostane 10x větší plat

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovan Liberec opouští záložník Zdeněk Folprecht. Stabilní člen základní sestavy třináctého týmu tabulky odchází na půlroční hostování do ázerbájdžánského Něftči Baku. „Je to výhodné pro Zdeňka i pro klub,“ řekl deníku Sport zdroj z hráčova okolí.Liberec dostane odstupné 400 tisíc korun a pětadvacetiletý hráč si podle neoficiálních informací přijde na břehu Kaspického moře na desetkrát vyšší plat, než který pobíral ve Slovanu.

Folprecht, který je odchovancem pražské Sparty, přišel do Liberce loni v létě, a za rok a půl zde nasbíral 52 soutěžních startů, v nichž zaznamenal tři góly. Už před ním Slovan opustili Slováci Filip Lesniak a Igor Súkenník, kterým skončilo hostování. Svolení hledat si nové angažmá dostali i Miroslav Markovič, Milan Nitrianský a Vojtěch Hadaščok.

„A nemusí to být ani z toho důvodu, že by neodvedli dobrou práci. My prostě to mužstvo musíme poskládat jinak,“ uvedl sportovní ředitel Liberce Jan Nezmar.

Fotbalové přestupy sledujte ONLINE ZDE >>>

Karviná - Liberec: Parádní Laštůvkův zákrok – vytáhl Folprechtovu prudkou hlavičku
720p 480p 360p 240p

 


Články odjinud


Články odjinud