Hájek jde ze Zlína do Plzně. Hodně jsme o něj stáli, řekl Pivarník | iSport.cz
Michal Koštuřík
6. ledna 2017 • 12:05

Hájek jde ze Zlína do Plzně. Hodně jsme o něj stáli, řekl Pivarník

TOP VIDEA
TOP 5 týmů NHL pro play off: Tampa už nevyhoří, neodepisujte Pittsburgh
Kladno - Sparta: Jágr si vzal puk za bránou a dostal ho za Machovského, 3:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podepsáno, ujednáno. Plzeň posílil stoper Tomáš Hájek (25) ze Zlína, jenž podepsal kontrakt na 3,5 roku! Stal se tak po levonohém obránci Eriku Janžovi druhou posilou lídra ePojištění.cz ligy. Poprvé se objeví na tréninku zítra ráno. „Jsem rád, že se podařilo získat kvalitního stopera, o kterého jsme velmi stáli. Navíc s námi Tomáš může absolvovat kompletní přípravu, takže jsem spokojený,“ uvedl na plzeňském webu trenér mistra Roman Pivarník.Hájka, který v nejvyšší soutěži nastoupil k 48 zápasům a dal tři góly, měli v Plzni vytipovaného delší dobu. „Chtěl bych poděkovat Zlínu za korektní jednání a Tomášovi popřát hodně úspěchů v červenomodrém dresu,“ řekl generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

„Vypracoval se v jednoho z nejlepších stoperů soutěže. Je prototypem moderního středního obránce s vyváženou defenzivní i ofenzivní činností. Zájem o jeho služby byl z několika stran, nicméně Plzeň jednala velmi rychle, konkrétně a cílevědomě. Úřadující česky mistr je pro něj výbornou adresou. Pevně věřím, že se díky své fotbalové kvalitě a poctivosti ve Viktorii prosadí,“ řekl k přestupu Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest, která hráče zastupuje.

VIDEOBLOG: Slavia mění pořádky. Tohle přestupové okno baví!

„Zlín mě vychoval pro velký fotbal, za hodně mu vděčím a děkuji, že mi nyní umožnil udělat další velký krok v mé kariéře. Vyšli mi ve všem vstříc, vážím si toho. Do Viktorky se moc těším. Má krásný stadion, který je prakticky pořád vyprodaný, zažil jsem na něm vždy nádhernou atmosféru,“ pravil po přestupu Tomáš Hájek. „Vím, že budu mít ty nejlepší podmínky pro fotbal, teď je na mně, abych na trénincích makal a ukázal, že si mě Viktorka vybrala správně,“ je odhodlaný porvat se o místo.

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje v Plzni? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

Zlín - Liberec: Gól! Hájek zvyšuje na 2:1 pro domácí

Zlín - Příbram: Gól! Tomáš Hájek zpříjemnil Zlínu cestu do šatny, když ho poslal do vedení

Fotbalové přestupy ONLINE>>>

Témata:  sport, fotbal, zlín, Plzeň, Hájek
 


Články odjinud


Články odjinud