20. ledna 2017 • 13:00

Žádaný útočník opouští Slavii. Železník podepsal v Mladé Boleslavi!

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Stadion v Česku nad 20 000: ten nový sparťanský? Šel bych do toho, říká Podaný
10 let, SEDM finále. Češky na grandslamech řádí. Připomeňte si slavné bitvy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ani Zlín, ani Teplice, ani pokračování ve Slavii. Útočník Lukáš Železník opustil klub z Edenu a zamířil do Mladé Boleslavi. V klubu podepsal smlouvu na tři a půl roku.Exotické soustředění v Číně bylo tím posledním, co útočník Lukáš Železník ve Slavii prožil. Dnes se stal posilou Mladé Boleslavi, kde podepíše smlouvu na tři a půl roku. Středočeši by měli sešívaným za šestadvacetiletého hráče zaplatit pět až šest milionů korun.

O Železníka byl zájem. Jedna z variant zněla, že by šel na půlroční hostování do mateřského Zlína v rámci transferu Vukadina Vukadinoviče. O jeho hostování se pokoušely i Teplice. Jenže Mladá Boleslav ostatní trumfla. Železníka chtěla na přestup a podala odpovídající finanční nabídku. V novém klubu se útočník v pátek 20. ledna zapojil do přípravy.

"Každý hráč, který prošel Slavii, v ní nechal kus srdce. Odchod Lukáše Železníka však bolí. Zaslouží si ale hrát a být v klubu, kde se mu to povede. Je to nejlepší řešení pro hráče i pro klub. Lukáše zastavilo v rozletu zdraví. Přeji mu, ať se mu v kariéře daří," popřál šestadvacetiletému hráči Jaroslav Tvrdík, předseda představenstva pražské Slavie. "Prožil jsem ve Slavii radost i smutek. Přeju jí hodně štěstí jak na české, tak na mezinárodní scéně. Děkuji i fanouškům za skvělou podporu," vzkázal sám hráč.

Železník přišel do Slavie před rokem v zimě poté, co měl na podzim výbornou formu a dal za Zlín osm gólů. Jenže do sestavy se i kvůli vleklým potížím s kotníkem, které vyvrcholily operací, a velké konkurenci neprosadil. 

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje ve Slavii? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

Další informace si přečtěte v pátečním Sportu. Elektronickou verzi včetně archivu novin najdete ZDE »

Titulní strana deníku Sport Titulní strana deníku SportFoto Sport

Zde si vyberte, zda si chcete aktuální či archívní vydáníku Sport přečíst ve vašem počítači, nebo ve smart phonech či tabletech.

Deník Sport v čtečce přímo ve vašem počítači objednávejte zde, nebo přímo na www.isport.cz/epaper >>

Deník Sport v App Storu pro mobily a smart phony se systémem iOS (Apple) stahujte zde >>

Deník Sport v Google play pro mobily a smart phony se systémem Android stahujte zde >>

Slavia - Ostrava: Šrom vychytal Železníkovu tutovku
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud