Týden snů slávistického hrdiny! Frydrych se stal tátou a rozhodl šlágr | iSport.cz
5. března 2017 • 18:26

Týden snů slávistického hrdiny! Frydrych se stal tátou a rozhodl šlágr

Autor: pod
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tomu se říká životní týden. Obránce Slavie Michal Frydrych prožívá úžasné období v životě i fotbalové kariéře. Ve středu těsně před půlnocí se mu narodila dcera Michaela a evidentně dodala novopečenému tatínkovi hodně energie. Jen pár dnů poté totiž Frydrych rozhodl o vítězství Slavie ve šlágru proti Plzni (1:0).Většina jeho spoluhráčů už odpočívala po tréninku doma, Michal Frydrych byl ale ve středu dlouho v nemocnici. Nešlo ovšem o žádnou nepříjemnost, právě naopak. Fotbalista Slavie tam byl totiž oporou své partnerce, která porodila dcerku Michaelu.

I přes velkou životní radost nemohl ovšem Frydrych zapomenout na své sportovní povinnosti. V neděli ho totiž čekal všemi vyhlížený duel s Viktorií Plzeň. Boj o titul. A pro obránce Slavie dopadl tak, jak si mohl maximálně tajně snít.

"Kluci mi k tomu pomohli a oslavili jsme to spolu. V plánu jsem to měl už před zápasem, ale góly nedávám moc často, tak jsem si nebyl jistý, jestli k tomu budu mít příležitost. Jsem moc rád, že to takhle vyšlo," řekl Frydrych.

Slavia - Plzeň: Frydrych se uvolnil ve vápně a hlavou dal Slavii vedení 1:0

Nejenže odehrál na pravém beku výborný zápas a byl oporou zadních řad, ale také byl velmi nebezpečný před brankou soupeře. Jednou to vyšlo. Přišla 88. minuta. Simon Deli prodloužil Sýkorův roh a Frydrych byl přesně tam, kde měl. Hlavou poslal míč do sítě a vystřelil Slavii tři hodně důležité body.

"Potvrdili jsme naši formu a dostali jsme se na špici, ale teď to ještě nic neznamená. Cíl od vedení být do třetího místa se nemění, ale nás samozřejmě baví vyhrávat," tvrdil jediný střelec v Edenu.

Na stadionu propukla obrovská euforie. Nejšťastnějším mužem v hlasitém kotli byl ale jednoznačně čerstvý otec Michal Frydrych. Na tento týden asi nikdy nezapomene.

Hrdina Frydrych: Nejdůležitější gól v kariéře. Fotbal si chodíme užít

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje ve Slavii? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

CELÝ SESTŘIH: Slavia - Plzeň 1:0. Šlágr rozhodl Frydrych

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud