16. června 2017 • 17:51

Policie řeší brutální bitku v Ďolíčku! Hledá výtržníky, kteří přerušili derby

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ranaři v lize: Houšteckého syn a Robocop. Kdo nadává i rohovým praporkům?
Ideální sestava před derby podle Radka Špryňara
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pražská policie hledá aktéry brutální potyčky na stadionu Bohemians 1905, která se odehrála 6. května mezi fanoušky domácího týmu a Slavie. Na svém webu zveřejnila video a fotografie z incidentu a prosí veřejnost o spolupráci. Chování některých diváků během derby obou vršovických klubů kriminalisté vyšetřují pro podezření z trestného činu výtržnictví, informoval dnes ČTK mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.V závěru prvního poločasu ligového utkání začala mezi fanoušky na hlavní tribuně potyčka, během níž kromě slovní přestřelky nechyběly facky, pěsti a kopance. "Situace byla natolik dramatická, že rozhodčí musel přerušit zápas, za což byl následně domácí klub i potrestán," dodal.

Policisté mají k dispozici záběry, na nichž je dění na tribuně zachyceno, nicméně dosud se jim nepodařilo ztotožnit všechny účastníky bitky. Nyní se proto obracejí s prosbou na veřejnost. Žádají občany, kteří poznají některého z mladíků na fotografiích a znají jejich totožnost, aby se obrátili na linku 158.

Klub Bohemians 1905 dostal od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 120.000 korun za to, že v zápase se slávisty nezvládl pořadatelskou službu. "Klokani" nezabránili použití pyrotechniky v sektorech domácích i hostujících fanoušků, příznivci Bohemians navíc skandovali hanlivý pokřik "Jude Slavie" a v 41. minutě byl zápas přerušen asi na dvě minuty kvůli zmíněné potyčce. Červenobílí nakonec derby vyhráli 3:1.

GALERIE: Policie hledá tyto výtržníky z derby mezi Bohemians a Slavií

Policie hledá fanoušky, kvůli kterým se muselo přerušit derby Bohemians se Slavií
Policie hledá fanoušky, kvůli kterým se muselo přerušit derby Bohemians se Slavií

Bohemians - Slavia: Hra je přerušená, na hlavní tribuně se rvou fanoušci
Video se připravuje ...

Na stadionu ve Vršovicích se poprali fanoušci. Po výtržnících pátrá policie.
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud