Zkouška se povedla. Hubínek přestoupil z Bohemians do Boleslavi | iSport.cz
6. září 2017 • 14:35

Zkouška se povedla. Hubínek přestoupil z Bohemians do Boleslavi

Autor: iSport.cz, ČTK
Bývalý člen reprezentace do 21 let Michal Hubínek se stal hráčem Mladé Boleslavi
TOP VIDEA
Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem? Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem?
Sparta - Liberec: Je to tady! Hudáček zkompletoval hattrick, 2:6 Sparta - Liberec: Je to tady! Hudáček zkompletoval hattrick, 2:6
VŠECHNA VIDEA ZDE

Záložník Michal Hubínek přestoupil z Bohemians 1905 do Mladé Boleslavi. Se středočeským celkem, kterému po pěti kolech první ligy patří překvapivě poslední místo, podepsal dvaadvacetiletý fotbalista čtyřletou smlouvu. Klub o tom informoval na svém webu.Hubínek v minulé sezoně patřil k oporám Bohemians 1905, před novým ročníkem však využil klauzule ve smlouvě a požádal o přestup. Následně byl přeřazen do juniorky a posléze uspěl na týdenní zkoušce v Mladé Boleslavi, za kterou nastoupil během reprezentační pauzy v přípravě proti druholigovému Táborsku.

V nejvyšší soutěži má Hubínek, který se s českou reprezentací do 21 let zúčastnil letního mistrovství Evropy, na kontě 46 zápasů a tři vstřelené branky. Boleslavi by měl pomoci dostat se ze dna tabulky, na němž má čtvrtý celek minulého ročníku po pěti kolech jediný bod a skóre 2:11.

 


Články odjinud


Články odjinud