Nezmar odvolání Šilhavého (zatím) neřešil. Rozhodne pondělní schůzka | iSport.cz
8. prosince 2017 • 15:14

Nezmar odvolání Šilhavého (zatím) neřešil. Rozhodne pondělní schůzka

TOP VIDEA
Brazilci přistáli v Praze! Hvězdy nad ránem rozdávaly fanouškům podpisy Brazilci přistáli v Praze! Hvězdy nad ránem rozdávaly fanouškům podpisy
Království pro sběratele dresů. V londýnském obchodě je zájem i o dresy Slavie Království pro sběratele dresů. V londýnském obchodě je zájem i o dresy Slavie
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jaroslav Šilhavý zůstává trenérem Slavie. Tedy zatím. Jak avizoval po utkání s Astanou (0:1), dnes dopoledne absolvoval schůzku se sportovním ředitelem Janem Nezmarem. Předčasný trenérův konec, což je v posledních dnech hodně přetřásané téma, se ale neřešil."Dohodli jsme se, že na hlubší hodnocení sezony si sedneme v pondělí. Tam se můžeme bavit, co bylo špatně, a co dobře, a tak dál,“ vysvětlil Nezmar pro iSport.cz, proč definitivní rozhodnutí o Šilhavého budoucnosti nepadlo.

Co tedy důležití muži v Edenu probírali?

"Páteční schůzka byla zaměřená pouze na věci, které následují po sezoně, to znamená organizační záležitosti, příprava a podobně," doplnil.

Přestože ve vedení klubu zaznívají hlasy, aby Šilhavý skončil co nejdřív, Nezmar chce klíčové rozhodnutí udělat bez emocí a s nadhledem.

Je pravděpodobné, že Slavia nakonec nového trenéra hledat bude, se Šilhavým však ukončí spolupráci nejdříve na pondělním zasedání představenstva. Na něm zkušený kouč přednese analýzu podzimu a rozebere příčiny velké ztráty v ligovém ročníku a nedotaženého postupu do jarní fáze Evropské ligy.

 


Články odjinud


Články odjinud