Tvrdík: Šilhavého konec? Přátelství šlo stranou, nejtěžší moment ve Slavii | iSport.cz
19. prosince 2017 • 18:24

Tvrdík: Šilhavého konec? Přátelství šlo stranou, nejtěžší moment ve Slavii

Autor: dvo
TOP VIDEA
“Rozevlátý” sudí Houdek? Porovnejte si jeho výkon v Olomouci s předchozími zápasy “Rozevlátý” sudí Houdek? Porovnejte si jeho výkon v Olomouci s předchozími zápasy
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konec Jaroslava Šilhavého u fotbalistů Slavie? Několik dní se o tom spekulovalo. Až v úterý v podvečer to však předseda představenstva Jaroslav Tvrdík na svém Twitteru potvrdil oficiálně. „Vedení odvolalo trenérský tým v čele s Jaroslavem Šilhavým.  Rozhovor s ním považuji za nejtěžší lidský moment v klubu,“ napsal šéf červenobílých.Špatné výsledky v domácí soutěži, nepostup ze základní skupiny Evropské ligy a k tomu příchod sportovního ředitele Jana Nezmara, jehož fotbalová vize je přeci jen poněkud jinačí, než dosavadního trenérského štábu.

O možném konci Jaroslava Šilhavého se spekulovalo několik týdnů, oficiálně však jeho odvolání bylo potvrzeno až v úterý večer. „Fotbal je krutý sport. Není o tom, koho máte rádi, s kým chcete jit na pivo, ale s kým můžete jít do války na trávník. Rozhodnutí bylo jednomyslné. A jen čas ukáže,“ napsal Tvrdík na svém Twitteru.

Podle jeho příspěvků se jednalo o nejtěžší krok, který musel v pozici šéfa vršovického klubu udělat. „Rozhovor s Jardou považuji za nejtěžší lidský moment v klubu. Respekt, pane trenére, děkujeme. Do svědomí si musíme sáhnout všichni,“ pokračoval.

Co se bude nyní v klubu odehrávat? Jak už Sport informoval v minulých dnech, největším favoritem na post nového trenéra je dosavadní kouč Liberce Jindřich Trpišovský. S Nezmarem se zná ze Slovanu, kde spolu úzce spolupracovali a jednání o jeho příchodu v podstatě brzdí už jen dohoda mezi oběma kluby.

 „Jan Nezmar sestaví svůj tým. Musíme dál kráčet k vrcholu,“ dodal Tvrdík v jednom z úterních příspěvků na Twitteru. Zda to bude opravdu s Trpišovským na lavičce, ukážou následující dny.

Mistrovské oslavy i trpký konec v Evropě. Takové bylo Šilhavého působení ve Slavii

Trenér Jaroslav Šilhavý ve Slavii skončil
Trenér Jaroslav Šilhavý ve Slavii skončil

Potvrdilo se, že s prvním neúspěchem se vše hodí na trenéra, komentuje Kozel situaci ve Slavii

 


Články odjinud


Články odjinud