Plzeň na úvod přípravy porazila Ústí nad Orlicí. Chorý hrál první poločas

0
V čem se Pardubice zlepšily? Pánik - bez komentáře. Marinčin by chyběl hodně
Vaniak: Staněk se ti dostane do hlavy, Vindahl Čechy nepředčí. Na EURO...

Fotbalisté Viktorie Plzeň na úvod zimní přípravy porazili 3:0 třetiligové Ústí nad Orlicí. O vítězství vedoucího celku nejvyšší soutěže rozhodli Milan Petržela, Daniel Kolář a Michael Krmenčík. Za domácí také poprvé po příchodu z Olomouce nastoupil útočník Tomáš Chorý, který odehrál první poločas.

Plzeň se ujala vedení už ve třetí minutě po gólu Petržely. Druhou branku přidal navzdory převaze až v 62. minutě Kolář po rychlém brejku a kombinaci na jeden dotek dvojice Jan Kopic, Krmenčík. Oba hráči si spolupráci zopakovali sedm minut před koncem, kdy Krmenčík vstřelil třetí gól. Vzápětí mohl dát čtvrtý, ale trefil tyč.

Plzeň v prvním zápase v roce 2018 porazila Ústí nad Orlicí 3:0

Neřeším, kdo bude útočníkem číslo jedna. Hlavní je, abychom společně táhli za jeden provaz, říká Tomáš Chorý