14. března 2018 • 10:29

Tvrdík reaguje: Slavii neprodáváme, nemáme dluhy po splatnosti

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře
Plzeňská euforie! Limberský a spol. naskákali na Horvátha v přímém přenosu Plzeňská euforie! Limberský a spol. naskákali na Horvátha v přímém přenosu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík dementoval, že by CEFC Europe hledala kvůli miliardovým dluhům kupce pražského klubu. „Neprodáváme Slavii ani žádná jiná aktiva v Česku. Dluhy hradíme včas, nemáme žádné (!) po splatnosti. Ani neexistují žádné scénáře prodeje klubu,“ napsal Tvrdík na Twitter. Derby mezi Spartou a Slavií (sobota, 17:30) sledujte ŽIVĚ na iSport.cz >>Reagoval tak na článek serveru Neovlivní.cz, podle kterého kvůli potížím mateřské společnosti CEFC bude skupina J&T požadovat po CEFC Europe deset miliard korun. J&T Finance Group nicméně přes mluvčí vzkázala, že neeviduje žádné aktuálně splatné závazky, ani závazky po splatnosti za skupinou CEFC Europe. „J&T FG navíc souhlasilo s prodloužením smlouvy o 50 procent vstupu do 30. září 2018,“ dodal Tvrdík.

Už minulý týden CEFC Europe reagovala na zprávy, podle nichž společnost prochází těžkými časy, protože v Číně je vyšetřován její šéf Jie Ťien-ming. Server South China Morning Post pak nově uvedl, že Jie Ťien-ming podle jejího zdroje není vyšetřován. Společnost informovala, že došlo k posílení firemního kapitálu o 13,5 miliardy korun na 14,65 miliard.

Derby mezi Spartou a Slavií (sobota, 17:30) sledujte ŽIVĚ na iSport.cz >>

Derby Sparta - Slavia sledujte na iSport.cz

„Mateřská společnost se sídlem v Hongkongu vyjádřila posílením kapitálu firmy důležitost, jakou evropským projektům přikládá. Zároveň tím posílila samostatnost CEFC Europe. Navýšení vlastního kapitálu firmy je signálem, že společnost je stabilním a kredibilním partnerem,“ uvedla firma.

Berbr o mocných v českém fotbale: Malík bude příští jednička, Tvrdík do mě střílí
Video patří k placenému obsahu

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze