Soumrak souhvězdí Slavie. Trápení drahé posily, skončí v klubu i Danny? | iSport.cz
Jan Podroužek
21. března 2018 • 04:59

Soumrak souhvězdí Slavie. Trápení drahé posily, skončí v klubu i Danny?

TOP VIDEA
Naděje pro vrcholové sportovce? Prymula promluvil o uvolnění opatření, do akce by mohla jít Kvitová i Plíšková
Hašek o synově kauze: Špatně na všechny strany. Pro Martinovo PR katastrofa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stručně: jeden gól, jedna asistence. Daniel Miguel Alves Gomes přišel, aby zářil, jenže trojhlavé souhvězdí, které posílilo Slavii, se po sezoně dost možná úplně rozpadne. Po Ruslanu Rotaňovi a Halilu Altintopovi se i Dannymu budoucnost v „sešívaném“ dresu ztrácí v mlze. Nicotným přínosem pro tým počínaje a jeho velmi drahou režií konče. Co Danny během svého působení zvládl? Jak vypadají jeho přesné statistiky, kvůli kterým je možné, že v létě české fotbalové prostředí opustí, a kde vězí jejich příčiny?Šel ze hřiště, když Slavia potřebovala otočit domácí utkání se Sigmou Olomouc. A střídal i v derby, už o poločase, kdy tým doháněl třígólové manko na Spartě. Danny se z těchto situací vymykal a vypadává i z budoucích plánů sportovního vedení klubu.

Přitom jeho začátek ve Vršovicích byl skoro až pohádkový.

Do oken v Edenu píchalo letní slunce. V místnosti ve druhém patře se sešlo před novináři nejužší vedení v čele s šéfem Jaroslavem Tvrdíkem a generálním ředitelem Martinem Krobem. Téma tiskovky bylo fakt bombastické. Přicházejí Ruslan Rotaň, Halil Altintop a Danny.

Slavii se podařilo přitáhnout tři hvězdy evropského formátu, skutečně kontinentálního významu. Samozřejmě k tomu patřilo i velmi drahé „krmení“.

Jak to dopadlo? Rotaňovi a Altintopovi byly ukončeny smlouvy už v zimní přestávce. A Dannymu se to nejspíš stane po sezoně. Ano, i opravdu hvězdný záložník s mimořádným životopisem, v němž se vyjímá třeba trofej pro vítěze Evropského Superpoháru, v němž mimochodem sám gólem pomohl vyřídit Manchester United, nebude pro budoucí plány trenéra Jindřicha Trpišovského a sportovního manažera Jana Nezmara potřeba.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Témata:  sport, fotbal, HET liga, Slavia, Danny


Články odjinud


Články odjinud