Tvrdík ukázal dres Slavie s novým partnerem: Vždy bojujeme o titul! | iSport.cz
8. června 2018 • 11:30

Tvrdík ukázal dres Slavie s novým partnerem: Vždy bojujeme o titul!

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nová sezona Slavie přinese nového partnera na dresu. Bude jím čínská státní společnost CITIC Group, která za dosavadního majitele klubu CEFC nedávno splatila dluhy vůči československé investiční skupině J&T. Novou podobu dresů představil šéf Slavie Jaroslav Tvrdík představil na Twitteru.O tom, že se CEFC stáhne do pozadí, naznačil už o víkendu účet futsalové Slavie. "S úctou velmi děkujeme CEFC za vše, co pro Slavii, i futsalovou, udělala! Z webu a z dalších propagačních materiálů postupně mizí, díky nesporně zaslouží," stojí v tweetu s dodatkem, že novým generálním partnerem má být CITIC Group.

To nepřímo potvrdil i předseda představenstva klubu, Jaroslav Tvrdík. Kolem čtvrteční půlnoci přidal na svůj twitterový účet fotku dresu s logem nového partnera. "Vždy bojujeme o titul. Není jiný cíl," dodal k fotografii.

J&T se na konci května dohodla s čínskou CITIC Group na prodeji pohledávek za firmou CEFC. Obdržela od ní 11,5 miliardy Kč, které jí dlužila CEFC. Číňané prostřednictvím společnosti Rainbow Wisdom, kterou ovládá CITIC, odkoupí od J&T veškeré pohledávky za společnostmi ze skupiny CEFC a Rainbow Wisdom zároveň získá 9,9 procenta v J&T Finance Group.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud