Pikantní přestup? Baník jedná se Spartou o Holzerově návratu | iSport.cz
Michal Kvasnica
10. července 2018 • 11:29

Pikantní přestup? Baník jedná se Spartou o Holzerově návratu

TOP VIDEA
TOP momenty extraligy: Jubilant Růžička, noční dril Sparty i navrátilec Čiliak TOP momenty extraligy: Jubilant Růžička, noční dril Sparty i navrátilec Čiliak
Bořil: Rozhodl první gól, nedokázali jsme na něj odpovědět Bořil: Rozhodl první gól, nedokázali jsme na něj odpovědět
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ještě před pár měsíci nemyslitelné, nyní velmi reálné! Podle informací iSport.cz usiluje Baník o Daniela Holzera, se kterým již nepočítá Sparta. Ostravský odchovanec si hledá angažmá a návratu domů by se nebránil, nyní tak záleží především na tom, zda se dohodnou kluby mezi sebou.Dvaadvacetiletý levák, který je schopen hrát v záložní i obranné řadě, přestoupil na Letnou před dvěma roky za částku okolo deseti milionu korun, ale výrazně se neprosadil.

A právě odchod k největšímu rivalovi, navíc v době, kdy Baník čekala sezona ve druhé lize, někteří ostravští fanoušci Holzerovi dosud neodpustili.

I z tohoto důvodu nebylo jeho návratu dlouho nakloněno ani vedení slezského klubu v čele s majitelem Václavem Brabcem, který si na vztazích s fanoušky velmi zakládá.

Celá záležitost však podle informací iSport.cz v posledních dnech nabrala opačný směr. Možná i z toho důvodu, že se Baníku zatím nepodařilo přivést útočníka Tomáše Wágnera, který by vytvořil zkušenou trojici s Milanem Barošem a Damem Diopem.

Holzer by totiž vyztužil středovou řadu, díky čemuž by trenér Bohumil Páník mohl využívat rozestavení s jedním klasickým hroťákem (4-2-3-1).

Existuje však rovněž varianta, že Holzer opanuje „svou“ levou stranu, kde na beku v minulé sezoně nastupoval zkušený Jiří Fleišman a v záloze buď talentovaný Denis Granečný, nebo Brazilec Carlos De Azevedo.

Minulou sezonu strávil Holzer ve Zlíně, v jehož dresu si zahrál i základní skupinu Evropské ligy. V tuzemské soutěži loni odehrál 27 zápasů, dvakrát skóroval.

Ostravští kromě forvarda nadále hledají defenzivního záložníka, kde po odchodu Marka Hlinky nemají dostatečnou alternaci. Pokud nikoho neseženou, zalepí klíčový post Milanem Jiráskem, Martinem Šindelářem, případně Arťomem Mešaninovem.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud