SESTŘIH: Dukla – Zlín 1:1. Ševci ani na osmý pokus nedokázali Pražany porazit | iSport.cz
29. září 2018 • 16:51

SESTŘIH: Dukla – Zlín 1:1. Ševci ani na osmý pokus nedokázali Pražany porazit

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Julínek selhal na Dukle, penalty na Spartě byly správně ZLATÁ PÍŠŤALKA: Julínek selhal na Dukle, penalty na Spartě byly správně
V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku? V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku?

Fotbalisté poslední Dukly v 10. kole první ligy doma remizovali se Zlínem 1:1 a podruhé v sezoně bodovali. Pražané s moravským soupeřem v nejvyšší soutěži neprohráli poosmé za sebou. "Ševci" nedokázali zcela odčinit domácí prohru 1:2 s Ostravou a v neúplné tabulce zůstali čtvrtí. V 18. minutě poslal Duklu do vedení Daniel Tetour, na začátku druhé půle vyrovnal Francouz Jean-David Beauguel.

Hosté se málem prosadili už ve druhé místě, ale Železník trefil hlavou břevno. Chvíli poté na druhé straně Schranz našel v pokutovém území volného Holendu, který zblízka poslal hlavičku vedle.

Dukla v 18. minutě otevřela skóre. Holenda po zaváhání obránce Buchty vrátil míč pod sebe a Tetour si ranou pod břevno připsal premiérový ligový gól v sezoně.

Za čtvrt hodiny mohl domácí záložník Kott ozdobit svůj debut v nejvyšší soutěži gólem, jenže z dobré pozice vysoko přestřelil. Hostům se nedařilo a za celý poločas téměř neohrozili brankáře Radu.

SESTŘIH: Dukla - Zlín 1:1. Ševci mohli otočit, ale výhru jim vzal kontroverzní ofsajd
720p 360p

Zlín ale výborně vstoupil do druhého dějství. Hnaníček našel v pokutovém území Beauguela a ten se proti bývalému klubu prosadil hlavičkou do horního rohu branky. "Ševci" na hřišti Dukly v nejvyšší soutěži skórovali poprvé od března 1994.

O chvíli později mohl otočit skóre Železník, který však hlavičkoval nepřesně. V 71. minutě domácí náhradník Djuranovič po Radově dlouhém nákopu obloučkem přehodil zlínskou branku. V poslední minutě Beauguel hlavou opět dostal míč do sítě, ale gól neplatil kvůli ofsajdu.

Zlín prodloužil čekání na premiérové ligové vítězství na hřišti Dukly, alespoň však na Julisce bodoval po předchozí sérii tří porážek 0:1.

Domácí: 18. Daniel Tetour

Hosté: 48. Beauguel

Domácí: F. Rada – Milošević (C), Raspopovič, Ďurica, Chlumecký – Kott (56. Doumbia), Bezpalec, Daniel Tetour – Brandner, Holenda (69. Djuranović), Schranz (83. Bilovský).

Hosté: S. Dostál – Hnaníček, Gajič, P. Buchta – Matejov (88. Li. Holík), Hronek (67. Slaměna), Podio, Jiráček, Bartošák – Železník (C) (71. Jakubov), Beauguel.

Klíčové momenty zápasu:

Dukla - Zlín: Beauguel přidal další gól, ale sudí pískl ofsajd! A není jisté, jestli právem
720p 360p

Dukla - Zlín: Raspopovič hlavičkoval, ale nepřekvapil brankáře hostů
720p 360p

Dukla - Zlín: Djuranovič ve velké šanci málem přehodil Dostála
720p 360p

Dukla - Zlín: Schranz se probíjel před Dostála, odstavil ho Hnaníček. Nedovoleně?
720p 360p

Dukla - Zlín: Železník spálil další šanci, hlavičkoval v dobré pozici vedle
720p 360p

Dukla - Zlín: Zabiják Beauguel zase udeřil a Ševci srovnali na 1:1!
720p 360p

Dukla - Zlín: Dukelský obětavý dvojblok si poradil se střelami Ševců
720p 360p

Dukla - Zlín: Holenda fantasticky asistoval a Tetour posílá domácí do vedení 1:0!
720p 360p

Dukla - Zlín: Holenda v tutovce! Domácí forvard ale neuklidil balon do sítě
720p 360p

Dukla - Zlín: Železník napálil břevno! Další šance Ševců po laxním bránění Dukly

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky