14. listopadu 2018 • 15:46

Prohra Sparty v přípravě! I s hráči z áčka padla s Benešovem z ČFL

Sparta - Teplice: Moulis šokuje letenské tribuny! Šílené bránění domácích, 1:0 pro hosty Sparta - Teplice: Moulis šokuje letenské tribuny! Šílené bránění domácích, 1:0 pro hosty
Česko - Švýcarsko 2:4. Medaile z MS nevyšla, Češi doma končí čtvrtí Česko - Švýcarsko 2:4. Medaile z MS nevyšla, Češi doma končí čtvrtí

Fotbalisté Sparty prohráli 0:1 ve středečním přípravném utkání s třetiligovým Benešovem. Letenští nastoupili v sestavě s několika hráči z juniorského týmu a ve druhém poločase se poprvé od květnového zranění kolena dostal na hřiště také útočník Václav Drchal.

Jedinou branku dal ve 14. minutě Patrik Švantner, a i když Sparta v tréninkovém centru na Strahově měla několik šancí na vyrovnání, tak skórovat nedokázala. Z prvního týmu třetího celku nejvyšší soutěže do zápasu zasáhli Lukáš Štetina, Vukadin Vukadinovič, Costa, Bogdan Vatajelu, Golgol Mebrahtu a brankář Milan Heča. Drchal se dostal na hřiště v 62. minutě.

Tým trenéra Zdeňka Ščasného porážkou navázal na prohru 1:3 z přípravného utkání s rovněž třetiligovým Vltavínem, proti kterému Sparta nastoupila v zářijové reprezentační přestávce.

Přípravné fotbalové utkání:

Sparta - Benešov 0:1 (0:1)
Branka: 14. Švantner.

Sestava Sparty: Heča - Wiesner, Štetina (46. Plechatý), Costa - Vukadinovič, Novotný (62. Drchal), Ch. Frýdek (84. Hapal), Chervak (62. Šimáček), Dudl (46. Flak), Vatajelu (46. Plavšič) - Mebrahtu. Trenér: Ščasný.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 17. kola Fortuna ligy »

18. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Plzeň (pá 7.12., 18:00), Dukla - Příbram (pá 7.12., 18:00), Baník Ostrava - Bohemians (so 8.12., 15:00), Karviná - Jablonec (so 8.12., 15:00), Olomouc - Slovácko (so 8.12., 15:00), Slavia - Mladá Boleslav (so 24.11., 17:00), Sparta - Teplice (ne 9.12., 17:00), Liberec - Opava (ne 9.12., 18:00)