Koho shání Baník? Útočníka za dobrou cenu, univerzála a pravého beka | iSport.cz
Michal Kvasnica
21. listopadu 2018 • 15:45

Koho shání Baník? Útočníka za dobrou cenu, univerzála a pravého beka

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Procházka je po velkolepé premiéře v UFC zpátky v Praze
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Během poloviny této sezony nasbírali fotbalisté Baníku téměř tolik bodů (27), co za celý uplynulý ročník (31). V tabulce drží páté místo, což Ostravští berou všemi deseti. Přesto vedení klubu s ohledem na těžké jaro vyhlíží posily. Priorita Slezanů je jasná: sehnat hráče, kteří umějí střílet góly. Hodil by se i pravý bek. „Cílem je kvalita, ne kvantita,“ říká sportovní ředitel Baníku Marek Jankulovski pro klubový web. O jakých konkrétních jménech se v Ostravě mluví? Víc se dozvíte v placené části článku.Síla ostravského kádru? Určitě ne tak slabá, aby hrál do posledního kola o záchranu jako v minulé sezoně. Co se FORTUNA:LIGY týče, rozhodně nadprůměr. Zejména nepovedená slezská derby však odhalila jeho slabiny, na kterých chce Baník v zimě zapracovat.

Podle informací deníku Sport se vedení snaží posílit tři pozice: útok, střed zálohy a pravý kraj obrany. Záměrem klubu je, aby noví hráči zapadli do sestavy podobně jako trojice z léta – Patrizio Stronati, Adam Jánoš, Daniel Holzer . „Všechno jsou to navíc velice mladí kluci. Věřím, že v tomto trendu budeme pokračovat,“ popisuje Marek Jankulovski pro oficiální stránky klubu.

Nejpalčivější místo? Hrot. Na začátku šlo vše hladce, ale čas ukázal, že extrémní závislost na 37letém Milanu Barošovi není ideální ani perspektivní variantou. 

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud