Květoslav Šimek
Premium
28. listopadu 2018 • 13:30

Baník se zadřel. Jaké hledá v krizi posily a co si myslí legenda Daněk?

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
REVIEW Bohemians: Propad klokanů? Lazaret Ďolíček, letní flopy a starý kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Z podpalubí FORTUNA:LIGY se Baník Ostrava pod trenérem Bohumilem Páníkem šinul do vyšších pater. Dvakrát už byl v průběhu podzimu třetí. Teď má za sebou tři prohry, klesl na šesté místo a řeší první vážnější krizi. „Nemůžeme neustále jezdit výtahem, jak často říkám,“ pokrčil Páník rameny. „Nám se to zadrhlo a možná jsme skočili o nějaké patro níž. Musíme sklopit hlavy, pracovat a zamyslet se nad tím, jakým směrem dál půjdeme.“ O útrapách ostravského celku se pro iSport Premium rozhovořila i klubová legenda Václav Daněk.V minulé sezoně se ostravský Baník zachraňoval až v posledním kole. Několik minut byl dokonce jedním ze dvou sestupujících. Aktuální sezonu rozjel tým kolem matadora Milana Baroše ve velkém stylu. Dvakrát byl třetí, sahal i po absolutní špici.

Trenér Bohumil Páník ovšem upozorňoval, že navzdory výsledkům není zdaleka vše ideální. Poslední tři prohry s Plzní (0:1), v Opavě (1:2) a zejména debakl se Slováckem (0:3) mu dávají za pravdu.

„Teď se ukazuje, kdo je kdo,“ říká zkušený trenér, kterému v posledním kole chyběla sehraná obranná dvojice Patrizio Stronati – Jiří Fleišman a zraněný útočník Dame Diop. Je zřejmé, že větší konkurence by týmu prospěla.

Na posilách se pracuje

Šéfové také na případném posílení produktivity pracují. V zákulisí padají jména 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Program nadstavby Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga
Články odjinud


Články odjinud