Sparta chystá odhalení posily. Jméno hráče znají jen děti, které ho nakreslily | iSport.cz
28. prosince 2018 • 14:56

Sparta chystá odhalení posily. Jméno hráče znají jen děti, které ho nakreslily

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas? Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas?
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pro originální představení posily se rozhodla pražská Sparta. Jméno hráče, který letenské posílí, znají zatím kromě klubových šéfů jen děti z mládeže pražského klubu. Jejich kresby mají fanouškům napovědět, kdo brzy oblékne rudý dres.Několik malých šťastlivců se už dozvědělo jméno nové posily Sparty a dostalo za úkol ji nakreslit. Podle obrázků mají fanoušci na Twitteru tipovat, o koho se jedná. Často padá jméno Martina Haška mladšího či Bořka Dočkala, skloňuje se i Filip Panák. A našli se i tací, kdo anketu vtipně obešli.

Aktuální fotbalové přestupy sledujte ZDE>>>

Kdo se podle vás ukrývá za kresbami malých sparťanů? Hlasujte v anketě.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud