Sparta v poločase změny. Na co klade Ščasný důraz a co tým nechce slyšet? | iSport.cz
Jan Vacek
25. ledna 2019 • 04:45

Sparta v poločase změny. Na co klade Ščasný důraz a co tým nechce slyšet?

Autor: Jan Vacek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Šest nejžádanějších hráčů v Evropě: Sancho, nový Pirlo či Schickův parťák na stoperu
Totální demolice Barcelony! Klidně odejdu mezi prvními, zoufal Piqué
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO ZE ŠPANĚLSKA | Po hororovém závěru podzimu si mohla připadat jako voják, navrátivší se z mimořádně neúspěšné mise. Všude samá rána a šlic, hektolitry krve. Zimní příprava je tak pro Spartu prostorem pro léčbu. Postupně odhazuje jednotlivé obvazy, její tělo zase začíná nabírat na síle. Zda se rány zcela zacelily, však ukáže až ostrý start jara. Pražané v žádném případě nepropadají euforii, dopředu je ale žene vidina lepších zítřků. Mnohem lepších. Co na aktuální situaci říká trenér Zdeněk Ščasný? Jaké má pocity z přípravy, složení kádru a nálady v kabině záložník Lukáš Vácha?Sluníčko nemilosrdně tepe do perfektně zastřiženého pažitu, ukazatel teploměru se dere ke dvaceti stupňům. Sparta během soustředění ve španělské Marbelle našla téměř idylické podmínky. Už z dálky se z hřiště, kde Letenští polykají vydatné tréninkové dávky, nese hlasitý smích a vtípky. Na první pohled byste proto vůbec nepoznali, že se tady na druhou polovinu sezony chystá mančaft, na jehož bedra se během podzimu navalilo tolik problémů, že se propadl až na pátou příčku.

Ve vzduchu je ovšem cítit úplně jiná atmosféra, než ve které se rudí rozjížděli na zimní přestávku. Depresi vystřídala naděje, chmury přehlušily úsměvy. „Psychika mužstva je strašně důležitá věc. Určitě nám pomáhají nové tváře, nezatížené tím, co se dělo na podzim. Ať už jsou to hráči nebo členové realizačního týmu,“ vykládá hlavní trenér Zdeněk Ščasný.

Nová Sparta? Kdepak. S touhle vidinou do rudého tábora vůbec nechoďte. Hnali by vás. Podobné teze

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud