Potvrzeno! Teplice hlásí třetí posilu, přichází ruský dlouhán Nazarov | iSport.cz
Jakub Dvořák
14. června 2019 • 12:35

Potvrzeno! Teplice hlásí třetí posilu, přichází ruský dlouhán Nazarov

TOP VIDEA
Za kulisami bitvy univerzit. Engineers Prague vs. HC Masaryk University Za kulisami bitvy univerzit. Engineers Prague vs. HC Masaryk University
RENTGEN: Co stojí za vzestupem Budějovic? Skvěle hrající Schranz může potrápit Spartu RENTGEN: Co stojí za vzestupem Budějovic? Skvěle hrající Schranz může potrápit Spartu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedou na plné obrátky. Teplické vedení podepsalo třetí letní posilu. Z ruského Krasnodaru na Stínadla přichází 22letý obránce Jevgenij Nazarov. Severočeský klub jej získal na hostování s opcí. „Během jara jsme ho pozorně sledovali a na tomto základě jsme se rozhodli ho angažovat, jde o perspektivního hráče z akademie Krasnodaru," řekl o 193 centimetrů vysokém stoperovi sportovní ředitel Štěpán Vachoušek pro klubový web.Jakub Mareš, Manel Royo a nyní třetí do party. Teplice hlásí další letní posilu. Jevgenij Nazarov, který v ruském Krasnodaru nastupoval většinou za B-tým, by měl vyztužit severočeskou defenzivu a v případě nouze může nastoupit i v záloze.

„Klub na mě moc zapůsobil, když jsem si teď mohl prohlédnout stadion i zázemí. Těším se, až začne příprava, budu chtít dokázat, že se v náročné soutěži, jakou je česká liga, prosadím," uvedl Nazarov po podpisu smlouvy.

„Jde o obounohého variabilního hráče, který kromě stopera může nastoupit také uprostřed záložní řady. Má snahu o konstruktivní rozehru, dobře hraje hlavou, má velmi dobrou diagonální přihrávku a často se snaží o zakončení ze střední vzdálenosti," popsal hráče trenér Stanislav Hejkal pro teplický web.

Nazarov působil v Krasnodaru od roku 2015, kdy přišel z fotbalové akademie Viktora Ponedelnika. Prošel také ruským reprezentačním týmem do 21 let.

Z Krasnodaru už do Česka v zimě po rok a půl dlouhém hostování přestoupil boleslavský útočník Nikolaj Komličenko, který v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY suverénně ovládl tabulku střelců a je považován za velmi cenné zboží.

Trefí Teplice podobný jackpot?

Přestupy ve FORTUNA:LIZE sledujeme ZDE >>>

BEST OF LIGA NARUBY: bitka v Edenu a Limberského elektrošoky

LIGOVÝ INSIDER: Český fotbal odrazuje diváky, kluby mají strach z pomsty

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud