Potvrzeno! Teplice hlásí třetí posilu, přichází ruský dlouhán Nazarov | iSport.cz
Jakub Dvořák
14. června 2019 • 12:35

Potvrzeno! Teplice hlásí třetí posilu, přichází ruský dlouhán Nazarov

TOP VIDEA
Voráček s Hertlem hodnotí Pastrňákův hattrick a přestup Gudase Voráček s Hertlem hodnotí Pastrňákův hattrick a přestup Gudase
Rosický: Vácha bude lídrem béčka. Za nabídku nebudeme chtít odstupné Rosický: Vácha bude lídrem béčka. Za nabídku nebudeme chtít odstupné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedou na plné obrátky. Teplické vedení podepsalo třetí letní posilu. Z ruského Krasnodaru na Stínadla přichází 22letý obránce Jevgenij Nazarov. Severočeský klub jej získal na hostování s opcí. „Během jara jsme ho pozorně sledovali a na tomto základě jsme se rozhodli ho angažovat, jde o perspektivního hráče z akademie Krasnodaru," řekl o 193 centimetrů vysokém stoperovi sportovní ředitel Štěpán Vachoušek pro klubový web.Jakub Mareš, Manel Royo a nyní třetí do party. Teplice hlásí další letní posilu. Jevgenij Nazarov, který v ruském Krasnodaru nastupoval většinou za B-tým, by měl vyztužit severočeskou defenzivu a v případě nouze může nastoupit i v záloze.

„Klub na mě moc zapůsobil, když jsem si teď mohl prohlédnout stadion i zázemí. Těším se, až začne příprava, budu chtít dokázat, že se v náročné soutěži, jakou je česká liga, prosadím," uvedl Nazarov po podpisu smlouvy.

„Jde o obounohého variabilního hráče, který kromě stopera může nastoupit také uprostřed záložní řady. Má snahu o konstruktivní rozehru, dobře hraje hlavou, má velmi dobrou diagonální přihrávku a často se snaží o zakončení ze střední vzdálenosti," popsal hráče trenér Stanislav Hejkal pro teplický web.

Nazarov působil v Krasnodaru od roku 2015, kdy přišel z fotbalové akademie Viktora Ponedelnika. Prošel také ruským reprezentačním týmem do 21 let.

Z Krasnodaru už do Česka v zimě po rok a půl dlouhém hostování přestoupil boleslavský útočník Nikolaj Komličenko, který v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY suverénně ovládl tabulku střelců a je považován za velmi cenné zboží.

Trefí Teplice podobný jackpot?

Přestupy ve FORTUNA:LIZE sledujeme ZDE >>>

BEST OF LIGA NARUBY: bitka v Edenu a Limberského elektrošoky

LIGOVÝ INSIDER: Český fotbal odrazuje diváky, kluby mají strach z pomsty

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)Články odjinud


Články odjinud