Sparta - Slavia, plyšáci na Letné: VIDEO. Akce krysa pro krysu, Stanciu nehnul brvou | iSport.cz
22. září 2019 • 18:20

Plyšáci na derby! Fanoušci Sparty „vítali“ zrádce, Stanciu nehnul brvou

Autor: iSport.cz
Sparta - Slavia: Domácí fanoušci házejí plyšáky na hřiště pro Stancia
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtěli dát najevo, jak nelibě nesou přestupy hráčů ze Sparty k nenáviděnému rivalovi. Začátek derby Sparta - Slavia tak byl ve znamení akce „krysa pro krysu“, kdy fanoušci domácích při úvodním nástupu házeli na plochu plyšové krysy, hady či prasata. Hračky měly mířit především k Nicoalae Stanciovi, který po svém úprku z Letné do Arábie a návratu do Slavie příznivcům Sparty leží nejvíc v žaludku.Stanciu ve slávistickém dresu před startem derby rozhodně nedal najevo žádné znepokojení, v jeho tváři se spíš zračilo lehké pobavení. Na plochu příliš plyšových hraček nicméně nedolétlo a pořadatelé je rychle posbírali do pytlů.

Slávisté při nástupu, uprostřed Nicolae Stanciu, který byl ještě před pár měsíci na Letné doma
Slávisté při nástupu, uprostřed Nicolae Stanciu, který byl ještě před pár měsíci na Letné doma

Slávisté naopak nastoupili v tričkách Plyšáci do Motola, což byla akce vyhlášená Jaroslavem Tvrdíkem - plyšové hračky tak házeli i fanoušci Slavie - za každého plyšáka by měla putovat stovka na nadaci Donor, stejně jako zhruba stovky hraček, jež slávistický kotel naházel pod sebe.

Emoce ze začátku duelu nakonec nebyly tak vyhrocené, jak se čekalo. Už chvíli před startem zápasu si třeba ruku se Stanciem podal majitel Sparty Daniel Křetínský.

Sparta - Slavia: Křetínský si před zápasem podal ruku se Stanciem

Sparta - Slavia: Letenští diváci spustili choreo na počest Praze

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud