Hušbauer jde hostovat do Drážďan, klub chce i dalšího českého záložníka | iSport.cz
Jan Podroužek
13. ledna 2020 • 13:08

Hušbauer jde hostovat do Drážďan, klub chce i dalšího českého záložníka

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jágr a Sparta? Dobrý tah z marketingového hlediska, říká expert deníku Sport Pavel Bárta
Karolína Plíšková dovolila Kateřině Siniakové jediný gem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Milanu Škodovi odchází během pár dní ze Slavie další výrazná osobnost. Josef Hušbauer je dohodnutý s druholigovým Dynamem Drážďany, na Instagramu jeho otce už je i rozlučkové video s Edenem a fanoušky a zdroje Sportu potvrzují odchod 29letého záložníka do druhé bundesligy. Sám hráč na sociálních sítích potvrdil, že do Německa odchází na půlroční hostování s opcí. Byť byl nejdřív blízko přestup do bulharského Levski Sofia, Josef Hušbauer nakonec nabírá směr Dynamo Drážďany. Pravděpodobně i proto, že Slavia se nedohodla s Levski na požadovaném odstupném, byť smlouva s hráčem už byla víceméně dohodnutá.

Záložník se nakonec dohodl s Dynamem Drážďany, kam odchází na půlroční hostování s opcí. Zvítězil tak poslední tým druhé bundesligy. 

„Zaslechl jsem, že Slavia chce dát příležitost mladším. Tak to bývá a já to respektuji. Tyto čtyři roky patřily k těm nejkrásnějším v mém fotbalovém životě,“ rozloučil se Josef Hušbauer s fanoušky sešívaného klubu na Instagramu. 

Dynamo zároveň touží po dalším českém záložníkovi, který prošel Slavií. Po Ondřeji Petrákovi, který působí v Norimberku. Jenže za podzim nastoupil ve druhé lize pouze ke třem utkáním.

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud