Další zájemce o Součka! Hvězdu Slavie láká Monaco, co rozhodne? | iSport.cz
22. ledna 2020 • 19:42

Další zájemce o Součka! Hvězdu Slavie láká Monaco, co rozhodne?

TOP VIDEA
TOP 5 extraligových nájezdů: Otočky, finty, legendární Kysela
Český fotbal ve strachu, hrozí devastující škody! Co reakce sponzorů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V knížecím klubu si vysnili krále českých ligových trávníků. O záložníka Tomáše Součka podle informací deníku Sport usiluje AS Monaco, které je připraveno aktivovat výstupní klauzuli v jeho smlouvě ve výši 15 milionů eur (zhruba 377 milionů korun). Zájem při tom projevil i další klub. Záleží „jen“ na jednom – Součkově rozhodnutí. O možném přestupu hovořil pro Sport i hráčův agent Pavel Paska.Monaco, oblíbená destinace boháčů z celého světa, by tuze rádo, aby tam vedle luxusních jachet zakotvil i slávistický „stožár“ Tomáš Souček.

Tradiční klub, za nějž krom jiných nastupuje Cesc Fábregas, je sice až na devátém místě francouzské ligy, ale pořád má zvuk. A taky peníze na to, aby mohl čahouna ze středu slávistické zálohy vykoupit z jeho smlouvy.

Už v červnu Souček uzavřel nový kontrakt. Klíčové údaje znějí: 5 let. A 15 milionů eur, podle nynějšího kurzu přibližně 377 milionů korun, coby výstupní klauzule. Slávistický boss Jaroslav Tvrdík při vědomí narůstajícího zájmu o defenzivního záložníka výjimečných ofenzivních schopností přispěchal s navýšením všech parametrů jeho smlouvy. Včetně platu,

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky * Tenisové vybavení na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud