Haškův přestup padl, měl chtít víc peněz. Překvapil nás, píše Maccabi | iSport.cz
6. února 2020 • 17:53

Haškův přestup padl, měl chtít víc peněz. Překvapil nás, píše Maccabi

TOP VIDEA
Kladno - Sparta: Jágr si vzal puk za bránou a dostal ho za Machovského, 3:2
KARLOS SHOW: O hokejových b(p)itkách a síle mysli. Kouč Jelínek vs. nevěřící Vémola
VŠECHNA VIDEA ZDE

Odchod záložníka Martina Haška ze Sparty do Maccabi Haifa se neuskuteční. Čtyřiadvacetiletý fotbalista se s  klubem nedohodl na smlouvě, informoval o tom i izraelský klub na svých webových stránkách. Podle zdrojů iSport.cz měl hráč požadovat více peněz.Zdálo se, že jde už jen o formalitu. Fotbalista Sparty Martin Hašek vyrazil do Izraele, aby absolvoval zdravotní prohlídku a následně se upsal Maccabi Haifa. K dohodě ale nedošlo.

„Pokoušeli jsme se získat Martina Haška. Klub jednal se Spartou i se zástupci hráče, aby ho podepsal. S českým klubem i s hráčem proběhla dohoda a následně se jednání přesunula do Izraele. Zde mělo dojít k lékařské prohlídce a podpisu. K našemu překvapení ale hráč odstoupil od podmínek, které byly domluveny před jeho příjezdem. Rozhodli jsme se proto dohodu nedokončit. Přejeme hráči hodně štěstí,“ stojí v prohlášení na klubovém webu Maccabi Haifa.

Podle zdrojů iSport.cz měl hráč vyžadovat vyšší plat, což tvrdí také další hlasy znějící z izraelské strany.

Hašek, který neodletěl se Spartou na zimní soustředění do Španělska, načež byl přeřazen do B-týmu, tak zatím stále neví, kde bude působit během jarní části sezony.

AC Sparta Praha Vše o klubu ZDE

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud