Trasa Liberec-Slavia, už pošesté. Jak Karl s Nezmarem řeší přesun opor? | iSport.cz
Jan Podroužek
14. července 2020 • 05:00

Trasa Liberec-Slavia, už pošesté. Jak Karl s Nezmarem řeší přesun opor?

Vstoupit do diskuse
4
TOP VIDEA
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
VŠECHNA VIDEA ZDE

Majitel Slovanu Liberec a slávistický viceprezident pro sport zase společně žhaví drát. Jako už pětkrát předtím. Pedant a úspěšný obchodník Ludvík Karl na jedné straně linky, na druhé jeho bývalý zaměstnanec a manažer Jan Nezmar. Příchody libereckých opor Jana Kuchty, Tomáše Malinského a Ondřeje Karafiáta do Edenu se právě ladí. V zamčené části článku najdete detaily jednání i přehled všech transferů a hostování, které mezi kluby v nedávné minulosti proběhly.Šestý přestupní termín v řadě využijí Slovan Liberec a Slavia známou vyšlapanou trasu. Posílení „sešívaného“ kádru o další opory severočeského mužstva už je podle informací Sportu na spadnutí. Od prosince 2017, kdy se právě od Nisy do Edenu přesunul sportovní ředitel Jan Nezmar a po něm i trenér Jindřich Trpišovský s celým svým realizačním týmem, se právě v těchto dnech oba kluby dohadují na přesunech číslo šest, sedm a osm.

Po Ondřeji Kúdelovi, Ondřeji Kolářovi, Vladimíru Coufalovi, Petru Ševčíkovi a Oscaru Dorleym se mají z modrého do červenobílého převléct útočník Jan Kuchta, Tomáš Malinský a Ondřej Karafiát. Za dva a půl roku, co Nezmar s Trpišovským pracují pro Slavii, je právě Slovan zdrojem, ze kterého nejčastěji čerpají. Aby ne, když předtím společně stavěli severočeský tým zrcadlově taky dva a půl roku, mezi červnem 2015 až právě prosincem 2017.

iSport Premium nyní pro nové předplatitele jen za 1 Kč za první měsíc + zdarma vstup do saunového světa>>>

V případě Kúdely, Ševčíka, Malinského a Karafiáta jde o hráče, které si oba nejvyšší muži sportovního úseku „sešívaných“ vybrali na přestup už do Liberce a všem tím pádem dál posouvají kariéru. Nebo uznávají, že do mužstva zatíženého nejvyššími ambice přijít mohou.

Do otáček teď jde Jan Nezmar. Jen v případě Karafiáta je všechno trochu

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
4

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud