Hygienička o Slavii: Vyloučené není nic. Teď mohou sami poklusávat | iSport.cz
12. srpna 2020 • 14:22

Hygienička o Slavii: Vyloučené není nic. Teď mohou sami poklusávat

Autor: jam
Vstoupit do diskuse
6
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak dlouho bude muset být Slavia v karanténě? Kdy se vrátí ke společnému tréninku? Bude moct odehrát první ligové kolo v Českých Budějovicích v naplánovaném termínu? Otázek kolem mistra, který ve svém kádru odhalil jednoho hráče s pozitivním testem na COVID-19, je spousta. Odpovědi nejsou žádné. Další postup přijde až po výsledcích pátečního testování, které celé mužstvo podstoupí. „Do té doby nechci nic předjímat,“ řekla v krátkém rozhovoru pro isport.cz Zdeňka Jágrová, ředitelka Hygienické stanice hlavního města Prahy.Platí, že Slavia je nyní ve čtrnáctidenní karanténě?
„Nic neplatí. V pátek po testech se rozhodne, co bude dál. Teď jsou v izolaci, mohou si individuálně poklusávat, ale nesmějí mít žádné společné tréninky ani v trojicích nebo dvojicích, to teď neexistuje. Počkáme na výsledky pátečního vyšetření.“

Kdyby byly v pátek všechny výsledky negativní, mohl by se celý tým kromě jednoho nakaženého hráče vrátit ke společnému tréninku?
„Nechci nic předjímat, uvidíme, jak to dopadne. Pokud by to tak bylo, nějaké uvolnění opatření by určitě nastalo. Ale v tuhle chvíli vám nedokážu říct jaké.“

Slavia má hrát první kolo v Českých Budějovicích v neděli 23. srpna. Je reálné, že tento zápas odehraje v naplánovaném termínu, nebo je to vyloučené?
„Vyloučené není nic.“

iSport podcast: Proč chce West Ham Masopusta? Jak je to se zájmem o Stancia?

iSport podcast: Koronavirus Slavii zrušil soustředění. Jaký to bude mít dopad na klub?

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
6

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

4.kolo
Články odjinud


Články odjinud