Jindřich Trpišovský a Slavia: prodloužení smlouvy | iSport.cz
Jan Podroužek
18. srpna 2020 • 09:08

Slavia si pojistila Trpišovského! „Milionový“ kouč zůstane až čtyři roky

Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Bohemians - Plzeň: Kobra pálí za Viktorii! Ondrášek si hlavičkou poprvé prosadil, 1:0
Bohemians - Plzeň: Kopic nachystal Beauguelovi gólovku, ten jí nepohrdl! 0:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeho asistenti už mají dávno podepsáno, teď se k nim přidal i jejich „pantáta“. Trenér Slavie Jindřich Trpišovský už má mít vyřešenou novou smlouvu, podle informací Sportu jde o tříletý kontrakt s roční opcí, základní plat se má pohybovat mezi 1,3 a 1,4 miliony korun měsíčně. Plus stotisícová prémie za každý získaný bod...Měl zahraniční nabídky, do toho pomalu končící smlouva ve Slavii... Situace trenéra Jindřicha Trpišovského už má být ale definitivně vyřešená, český mistr si svého kouče konečně pojistil. A podle všeho velkoryse.

Výše původního kontraktu, která se odhadovala na zhruba 900 tisíc korun čistého, se má přehoupnout přes milion. Až někam k 1,3 až 1,4 milionu, k tomu až sto tisíc za každý získaný bod.

Smlouva má trvat minimálně tři roky, ale je k ní přidána ještě roční opce uplatnitelná ať už samotným trenérem, nebo vedením klubu, tím pádem se víceméně jedná o čtyřletý kontrakt.

Z Trpišovského se tak stává zdaleka nejlépe placený český trenér v domácí soutěži, kterým sice byl už předtím, ovšem teď to ještě vylepšil. V historii české ligy se k lepší smlouvě dostal jen bývalý kouč Sparty Andrea Stramaccioni, který pobíral kolem tří milionů korun měsíčně.

Trpišovského asistenti už své smlouvy mají několik měsíců. Ti ale podle zpráv ze zákulisí podepsali o rok delší, konkrétně čtyřleté s roční opcí, opět oboustranně uplatnitelnou.

 

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Exkluzivní speciál o Milanu Barošovi! Co nevíte o životě slavného kanonýra - rozhovory, top góly i divočiny… Kupujte pohodlně na iKiosek.cz »

Speciál ke konci kariéry Milana Baroše

iSport podcast: Koronavirus Slavii zrušil soustředění. Jaký to bude mít dopad na klub?

iSport podcast: Proč chce West Ham Masopusta? Jak je to se zájmem o Stancia?

Vstoupit do diskuse
1

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

4.kolo
Články odjinud


Články odjinud