Premium
7. října 2020 • 05:00

Detaily nepřestupu. Jak Conde jednal se Slavií i Spartou a zůstal na ocet

Vstoupit do diskuse
55
TOP VIDEA
Trénuje Čechy v UFC, nově i Procházku: Další boj brzy! Jirka je megaloman
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do pondělního rána se probudil s vidinou, že za několik hodin oblékne dres jednoho z pražských „S“. O záložníka Zlína Cheicka Condeho stály Slavia i Sparta, jednání jela napříč dnem na plné obrátky. Nakonec ale na obě strany krachla. Deník Sport se vydal do bludiště složitých námluv a zrekonstruoval poslední den letního přestupového okna z pohledu samotného hráče.Úvodem se sluší zmínit, že ještě předtím, než do příběhu vstoupili oba pražští „velcí kluci“, přispěchal pár dní nazpět se zájmem Liberec. Konkrétní nabídka Slovanu ale ležela hluboko pod hranicí 20 milionů korun, od začátku proto byla odsouzena k záhubě. Vedení Zlína v tu dobu už totiž vědělo, že se vrhne do víru námluv se Slavií i Spartou.

Ty se nakonec táhly prakticky celým pondělkem a byly hlavním tématem posledního přestupového dne v Česku. „Ano, jednali jsme se Spartou i se Slavií, ale bylo to celé pod časovým presem. Přestup jsme v tuto chvíli nedotáhli,“ potvrdil viceprezident Fastavu Zdeněk Grygera.

Zlínský záložník Cheick Conde v souboji se sparťanským útočníkem Adamem Hložkem
Zlínský záložník Cheick Conde v souboji se sparťanským útočníkem Adamem Hložkem

Vraťme se ale do zmíněného pondělka. Cheick Conde se svým agentem Danielem Chrystostomem a vedením Zlína už byl nějakou dobu v Praze a čekal, jakým směrem se situace vyvine. Jako první vkročila do vysoké hry Slavia.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
55

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

34. kolo
Články odjinud


Články odjinud