Hrdina Stanciu, povolená obrana lídra i čest Slovácku. Co ukázal hit kola? | iSport.cz
Jan Podroužek
1. března 2021 • 04:40

Hrdina Stanciu, povolená obrana lídra i čest Slovácku. Co ukázal hit kola?

Vstoupit do diskuse
6
 • Co ukázal hit 21. kola?Co ukázal hit 21. kola?FOTO: koláž iSport.cz

  Obrana Slavie je na jaře nezvykle otevřená, přesto nedělní výhrou (3:2) na hřišti třetího Slovácka zavelela: Jdeme si pro třetí titul v řadě! Její soupeř zaslouží hlubokou poklonu, že hit 21. kola FORTUNA:LIGY udělal velmi dramatickým, postavení mužstva Martina Svědíka v tabulce není náhodné. Co všechno zajímavý šlágr v Uherském Hradišti ukázal?

 • Sláva vítězům...

  Tenhle výsledek se dá považovat za signál, že Slavia opravdu jde za třetím titulem v řadě. A basta fidli, jakkoliv se její náskok na Spartu v minulých kolech o něco smrsknul. Ve velmi těžkém utkání na hřišti třetího týmu může takové vítězství zapůsobit jako psychologická tečka.

  SESTŘIH: Slovácko - Slavia 2:3. Obrat lídra dokonal Lingr, zářil Stanciu

 • ... čest poraženým

  Navzdory prohře si Slovácko zaslouží hlubokou poklonu. Za celou dosavadní sezonu a za to, že proti Slavii si pověst v žádném případě nezkazilo. Ze šlágru udělalo otevřený zápas, který mohlo vyhrát, dvakrát vedlo. Jeho postavení v tabulce není náhodné.

  Slovácko - Slavia: Volný Kadlec hlavičkou na zadní tyči vrátil domácím vedení, 2:1

 • Hrdina Stanciu

  Poprvé od doby, co je ve Slavii, dal Nicolae Stanciu dva góly v jednom soutěžním utkání. A nechal si to na zvlášť vhodnou příležitost. Důležitou roli navíc sehrál i v rozhodujícím okamžiku, před třetím gólem, který dal Ondřej Lingr. Od začátku jarní části střádá rumunský záložník dobré výkony.

  Slovácko - Slavia: Stanciu srovnal nádherně z přímáku, 2:2

 • Obrana povolila

  Není to první zmínka, ovšem stále platí. Na podzim obdivuhodně pevná defenziva Slavie, která za první část sezony inkasovala jen čtyřikrát, se na jaře ligovým soupeřům poněkud otevřela. Povolila hned desetkrát v osmi utkáních, to je nezvykle vysoké číslo. A jen dvě čistá konta – s Jabloncem a Pardubicemi.

  Slovácko - Slavia: Sadílkův nenápadný centr zapadl až za Koláře do brány, 1:0

 • Rok Slavie

  Tým Jindřicha Trpišovského prohrál v lize naposledy na... Slovácku prvního března 2020, dnes v pondělí je to tedy přesně rok. Za tu dobu Slavia získala titul, míří k dalšímu, v Evropské lize je v osmifinále. Až se mužstvo ohlédne, má být s čím spokojené.

  Slovácko - Slavia: Lingr hlavičkou po Bořilově centru otáčí skóre, 2:3

Vstoupit do diskuse
6

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

27. kolo
Články odjinud


Články odjinud