25. listopadu 2021 • 12:21

Tři nové tváře ve Slavii: analytik pro Afriku i bývalí ligoví hráči

Autor: jp
Vstoupit do diskuse
0
 • Přestupové okno se znovu otevře až v lednu, kluby pak zase budou moct přivádět nové hráče. Slavia ale hlásí „posily“ už teď. Oddělení skautingu aktuálního lídra české ligy v nedávné době rozšířila hned tři jména. O koho se jedná?

 • Miloslav Brožek

  47 let
  náborový analytik se zaměřením na Afriku

  V mládeži hrával za Duklu, Spartu i Slavii, v Děčíně ho vedl slavný Josef Masopust, působil i v Indonésii nebo Belgii. K trénování se dostal přes kolegu Romana Nádvorníka v rakouské nižší soutěži, pak přes Benešov, Vlašim nebo i reprezentaci Jemenu zakotvil v Táborsku, to vytáhl ze třetí ligy do středu tabulky druhé a světu pomohl objevit například Abdallaha Simu. Rozhovor s Miloslavem Brožkem ZDE>>>

  Miloslav Brožek už objevil třeba Abdallaha Simu, teď jde do Slavie na plný úvazek právě jako náborový analytik se zaměřením na Afriku Miloslav Brožek už objevil třeba Abdallaha Simu, teď jde do Slavie na plný úvazek právě jako náborový analytik se zaměřením na AfrikuFoto Koláž iSport.cz

 • Jan Prosek

  26 let
  člen skautského oddělení se zaměřením na Skandinávii a východní Evropu

  Odchovanec Slavie, v níž se ale neprosadil, hostoval například ve Štěchovicích nebo na Vyšehradě, od léta 2017 až dosud působil v Pardubicích, za které po postupu do první ligy odehrál devatenáct zápasů v nejvyšší soutěži. Ve 26 letech ukončil profesionální kariéru kvůli novému zaměstnání.

  Jan Prosek blokuje střelu Ivana Schranze Jan Prosek blokuje střelu Ivana SchranzeFoto Michal Beránek (Sport)

 • Jiří Krejčí

  35 let
  člen skautského a analytického oddělení

  Odchovanec Sparty, v první lize odehrál čtrnáct sezon postupně za Blšany, Most, Jablonec, Příbram, Jihlavu a Slovácko, v němž ve 33 letech ukončil kariéru, dohromady 263 ligových zápasů, hrával i v Řecku, Rumunsku a Maďarsku. Kromě toho stihl vystudovat informatiku na VŠE v Praze, teď si dodělává titul MBA v programu Byznys a Data, podniká v nemovitostech.

  Poslední tři sezony kariéry strávil Jiří Krejčí ve Slovácku Poslední tři sezony kariéry strávil Jiří Krejčí ve SlováckuFoto Jaroslav Legner (Sport)

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2021/2022

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se v sezoně 2021/2022 vrací k původnímu formátu s nadstavbou.

O čtvrtý titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem je Hradec Králové.

Los ligy Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud