Devět problematických zápasů Slavie: chyby Santose i „horor“ v Jablonci

Autor: jp
23
  • Video se připravuje ...

Slavia v úvodu nového ročníku? Na jedné straně spousta vstřelených gólů a vysokých vítězství. Na té druhé ovšem taky řada defenzivních chyb, které Pražanům přináší trable, což se naposledy potvrdilo v neděli v Plzni (0:3). Projděte si devět problematických zápasů, v nichž mužstvo Jindřicha Trpišovského na startu sezony ztratilo nebo muselo o dobrý výsledek složitě bojovat.

• Hradec Králové - Slavia 1:0

1. kolo F:L

Hradci stačila jedna povedená akce, kdy červenobílá obrana nechala v klidu kombinovat Kubalu a střelce Vašulína. Na tapetě byl především Santos.

SESTŘIH: Hradec Králové - Slavia 1:0. Úder pro sešívané hned na úvod, rozhodl Vašulín

• Slavia - Zlín 4:1

2. kolo F:L

Slavia inkasovala kvůli špatné rozehrávce Santose, brazilský stoper pak za pár minut ztratil míč na půlce a Zlín šel znovu do nebezpečného útoku.

SESTŘIH: Slavia - Zlín 4:1. Divoký duel, drsné skluzy hostů. Fotbal řídili Ševčík a Jurásek

• Panathinaikos - Slavia 1:1

odveta 3. předkola KL

Z náskoku z prvního duelu zbyla kvůli chybě Kačaraby jen půlka. Slavii nakonec vysvobodil v závěru nastavení Jurečka.

SESTŘIH: Panathinaikos - Slavia 1:1. Postup pojistil Jurečka

• Jablonec - Slavia 2:3

3. kolo F:L

Do ofenzivy docela pohledný fotbal, krásné góly, pro trenéry ale pravý horor, v němž nevíte minuty ani sekundy. Slavia měla kliku a těsnou výhru udržela.

SESTŘIH: Jablonec - Slavia 2:3. Domácí i v deseti trápili favorita, rozhodl Traoré

• Raków - Slavia 2:1

play off KL, první zápas

Obrovské množství chyb. Zřejmě nejhorší představení stoperů Slavie, jmenovitě Ousou a Santos, jehož kouč Trpišovský pro zranění o poločase střídal.

SESTŘIH: Raków - Slavia 2:1. Prohra v boji o KL, rozhodl gól hned po vyrovnání

• Slovácko - Slavia 1:1

7. kolo F:L

Zápas typicky pocuchaný brzkým gólem, Slovácko se prosadilo rychlou akcí přes vyhraný souboj nad Santosem a z vápna pak zakončoval Doski.

SESTŘIH: Slovácko - Slavia 1:1. Šok ve čtrnácté vteřině, Provod trefil remízu

• Sivasspor - Slavia 1:1

skupina KL, první zápas

Slavia mířila pro klidné tři body, jenže následně se vše zhroutilo. Zápas se proměnil ve zmar, z něhož „sešívaným“ nepomohla ven ani penalta v závěru.

Fotbalisté Slavie při děkovačce s fanoušky v Turecku po remíze se SivassporemFoto Profimedia.cz

• Slavia - Ballkani 3:2

skupina KL, druhý zápas

Divoký první poločas nikdo nečekal, Slavia inkasovala po dvou rychlých akcích soupeře. Svůj výkon v obraně si upravila až ve druhé půli.

Radost slávistů po gólu Lukáše Masopusta na 3:2Foto Pavel Mazáč/sport

• Plzeň - Slavia 3:0

9. kolo F:L

Očekávaný šlágr, z pohledu Slavie zmařený už po necelé minutě, kdy Santos způsobil penaltu a dostal červenou kartu. Z manka už červenobílí nevyjeli.

SESTŘIH: Plzeň - Slavia 3:0. Jasná výhra mistra po vyloučení Santose

23

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905