26. ledna 2023 • 14:54

Ligové jaro: pořad TIKI-TAKA v nové dekoraci a Matušovič jako expert

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
LFA by za práva mohla dostat až 500 milionů. Jaká je termínová listina příští sezony?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V sobotu odstartuje jarní část FORTUNA:LIGY. Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal nabídnou tradičně všechny zápasy v přímých přenosech. Vedle toho se fanoušci mohou těšit na nový systém analýzy sportovních utkání, který obsahuje také prvky umělé inteligence. Mezi pravidelné experty se zařadí Zdeněk Folprecht a Miroslav Matušovič. V pondělí pak pokračuje populární show TIKI-TAKA, která se poprvé představí v nové dekoraci.Jarní část sezony FORTUNA:LIGY začne pro diváky stanice O2 TV Fotbal již v pátek od 20:00 hodin, kdy je na programu speciální preview, které přinese souhrn aktualit u nejsledovanějších klubů během zimní přestávky.

„Od jarní části začneme v přenosech využívat nový systém analýzy sportovních utkání od společnosti RT Software. Jedná se o inovativní software elektronické tužky, jež obsahuje prvky umělé inteligence a je využíván v nejlepších sportovních televizí jako BBC Sport, BT Sport nebo FOX Sports,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

V sobotu i v neděli ve 20.30 hodin uzavře odehrané duely pořad F:INITO, jenž přináší aktuální sestřihy a ohlasy. Tradičně v pondělí od 20.00 přijde na řadu zábavná show TIKI-TAKA, která vstupuje do sedmého roku vysílání v modernizovaném prostředí.

„Premiérově se představíme v nové dekoraci, které bude dominovat velká zobrazovací plocha složená z devíti LCD panelů. Věřím, že diváky nová scéna zaujme a bude se jim líbit,“ sdělil Petr Svěcený, moderátor show TIKI-TAKA, jež se natáčí v moderních prostorách budovy Aspira Business Centre, kterou vlastní společnost Livesport.

„Vedle toho mohu prozradit, že i skladba hostů bude mimořádná. Mám radost, že v pondělí vůbec poprvé dorazí populární zpěváci Mirai Navrátil a Vojtěch Drahokoupil. Dále trenér Jirka Saňák, dávku humoru jistě přinese Pavel Horváth a pak tradiční host Vladimír Šmicer ,“ doplnil moderátor Svěcený.

Novinky hlásí také fotbalové redakce, kde tým expertů rozšíří bývalý ligový hráč Zdeněk Folprecht. „Vedle Zdeňka se mezi stálé experty zařadí rovněž Miroslav Matušovič. Oba borci mají bohaté zkušenosti jak z české ligy, tak ze zahraničí, hodně na sobě pracují a z obou je cítit velké nadšení do práce. Do přenosů z FORTUNA:LIGY naskočí také jako pravidelný komentátor David Nyč,“ prozradil David Sobišek, moderátor a šéfeditor fotbalové redakce O2 TV Sport.

Vstoupit do diskuse
2

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Články odjinud


Články odjinud